Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol találok találjak magamnak...

Hol találok találjak magamnak hozzám illő társat barátnőt?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok nincs egy db fogam sem nem járok sehová szórakozni még discoban sem voltam soha más szórakozóhelyekre pedig egyáltalán nem megyek. Nagyon sokat dolgozok és emellett még van egy kis otthoni másodállásom is. Szabadidőmet is már amikor van a vízparton töltöm távol a falutól ahol élek. Szóval azt lehet mondani hogy igazi falusi ember vagyok. Van nekem esélyem arra hogy megtaláljam az igazit olyan nő személyében aki szintén nem jár sehova

2013. jan. 14. 23:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha te sem jársz sehova és ő sem, akkor valószínűleg soha nem fogtok találkozni. Ilyen esetekre vannak az internetes ismerkedős oldalak, ami nem 100 %-os, mert ki tudja hogy valójában ki van a másik oldalon, de történtek már csodák.
2013. jan. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Könnyebben találsz ilyet, mint hinnéd! :)


De mi az, hogy nincs egy db "fogad" se?

2013. jan. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!