Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Visszaadjam a főnökömnek?

Visszaadjam a főnökömnek?

Figyelt kérdés

Gyakornok voltam egy helyen, de nem voltam soha megfizetve. 5 hónap aktivitás után honoráriumként kaptam egy leselejtezett hifi tornyot cégtől. Legalábbis így értelmeztem.

Már 3 hónapja rájuk sem bagózom, nem érte meg nekem, bérlet/jegy/stb. a semmiért, csak kihasználtak, és ugráltattak, de persze ez benne volt a pakliban, de dobbantottam a helyről.

Nemrég kaptam egy levelet, hogy a főnök visszakéri a hifi tornyot. Nem tudom eldönteni, kinek adjak igazat. Gyakornoki meló volt, elvileg nem jár fizetség, ezt csak amolyan jószándékból adta nekem, mert nem volt hová rakni, és én jelentkeztem rá.

Sokat güriztem a semmiért, napokat voltam távol otthontól, és felháborít, hogy ez a spúrkodás. Igaz, szereztem tapasztalatot, de ez mégis rosszul esik. Mit csináljak? K**ják be, vagy jobb a béke és adjam vissza?



2013. jan. 15. 00:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én, és még sokan mások is 3 hónapig ugyan ezt csináltuk. Ráadásul én még tanulni sem tanultam semmit mert benyomtak egy gép mögé adatot rögzíteni. Ez van ha van kötelező gyakorlatod. Bunkóság tőle hogy visszakéri de szerintem add vissza. Lehet valamit figyelni akar vele hogy mennyire vagy egyenes vagy ilyesmi. Én legalábbis visszavinném és kenje a hajára.
2013. jan. 15. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
en azt csinalnam, hogy visszavinnem, megmondanam, hogy tessek itt van, de egyaltalan nem talalom korrektnek ezt a hozzaallast. ajandekot sem kerunk vissza, ez meg kvazi az volt, csak ezert meg kvazi meg is dolgoztal. nem bunkon, hanem egyenesen es hatarozottan. az ilyenek mindig mukodnek es tenyleg elgondolkoznak rajta. ha utana megbanja es vissza akarja adni, akkor nem szoktam elfogadni. nem a targyhoz valo kotodesrol van itt szo, hanem a masik ember hozzaallasarol.
2013. jan. 15. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Így van, vidd vissza, és kenje a hajára!!
2013. jan. 15. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
Vidd vissza , és kend a hajára!
2013. jan. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én se tartanám meg, de nehogy már én cipekedjek duplán a hülyesége miatt. Ha kell neki, menjen érte.
2013. jan. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!