Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? Visszaadjam neki?

Figyelt kérdés
Az a helykó, hogy barátnőmmel ittunk múltkor vodkakobrát..és mindketten belefizettünk egy ezrest..mert összesen 2000 ft volt a pia..jóó, összeöntöttem a hozzávalókat, megkóstolja,és benyögi h neki erős, hogy ő nem iszik belőle..hát mondom akkor menjünk még el üccsiért, öntök hozzá és nem lesz erős. de h ő nem megy sehova..mondom jó. én meg iszogattam belőle, (mert szerintem meg pont jó volt) felét megittam, és elég jól lettem. elindultunk egy szórakozóhelyre, ahova vittuk a piát, és mondta h ne vigyük be, eldugja..mondom jó. kijöttünk, és kérdeztem tőle hol van,és magyarázott valamit, meg mondtam is neki h hozza ide, de csak nem hozta, én meg olyan jól voltam h aztán el is felejtettem h van még pia. erre meg mostanában elkezdte követelni tőlem az ezresét..mikor ha úgy nézzük nekem is kárba ment a pénzem, mert fél üveg ott volt még, amit nem hozott volna elő..szerintetek? tegyük hozzá, hogy most rosszba vagyok a csajjal, de nem ez miatt :)
2011. okt. 10. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
És mi a kérdés?
2011. okt. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem béküljetek ki, és nyaljátok ki egymás p!csáját.
2011. okt. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
úristen b@zdmeg....
2011. okt. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
úr isten :) milyen kishülye pitsák lehettek,hogy lehet úgy leülni inni a barátokkal hogy jó akkor én bele adtam az xy %át úgyhogy bejelölöm az üvegen meddig az enyém :) marha jó haverok vagytok
2011. okt. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
az a kérdés h visszaadjam-e neki az ezrest amit követel tőle..am nem vagyunk hü lye pi csák..és egyáltalán nem jelöltük be h kinek meddig van..csak vettünk egy üveg vodkát meg 2l energiaitalt..és beleadtunk mindketten egy ezrest..v most nekem kellett volna az egészet megvenni vagy kedves utolsó h vetted volna meg?-.- kérdésre válaszoljatok kösz..
2011. okt. 11. 16:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Mint már említettem, békülj ki vele, és nyaljátok ki egymás p.csáját. És add meg neki azt a káva ezresét.
2011. okt. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
tudom mi az a kobra nyugi van én is bármennyit fogyasztottam annó... nem téged basztatlak hanem a barátnőd igazából,ő a szarevő mert kéri vissza a buliba fektetett pénzét,bemész valahová ott se kapod vissza a belépőd árát mer meggondoltad magad,ki is röhögnének mekkora sz@rházi vagy, add neki vissza pénzét és keress normális barátnőket ne ilyen hülye lotyókat
2011. okt. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!