Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nagyon szeretek...

Mit tegyek? Nagyon szeretek focizni kb.1 éve kezdtem és hát jól megy ad dolog naponta 5-6 órát is focizok gyakorolok több km-ert lefutok?

Figyelt kérdés
.Viszont a szüleim mindig azt mondják hogy tanulni kéne mert a fociból úgyse fogok megélni ,mivel nagyon jó eszem van, nem tanulok semmit még a verset az óra előtt tanulom még és kitűnően tudom versenyekre járok . Mindkettőbe nagyon jó vagyok és nem tudom melyiket válasszam mert van olyan lehetőség hogy sportgimnázium de arra nem akarnak engedni a szüleim ,de még erre van egy évem . Most mit tegyek szerintetek a foci és szakmatanulás nem fér meg egyut
2009. aug. 29. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
A magyar vízilabdások majdnem mind orvosok, ügyvédek, a vízilabda mellett.
2009. aug. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de a foci az más...minden nap tréningezni kell ha tudni akarok
2009. aug. 29. 20:39
 3/4 anonim ***** válasza:
naponta 5-6 órán át focizol? nem sok ez? ha abból a 6 órából 4et tanulással töltesz, azzal nem lesz rosszabb a játékod és tanulni is tudsz...
2009. aug. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De naponta csak azt a 2 órát a tréningen töltöm + én a tréningen kívül járok futni és a pályára külön technikát gyakorolni
2009. aug. 29. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!