Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet leghamarabb el...

Hogyan lehet leghamarabb el tüntetni a pattanásokat?

Figyelt kérdés
Elég pattanásos az arcom sajnos és azt szeretném kérdezni hogy mivel lehet leghamarabb ezeket eltűntetni ?! Kb. 1 hét után már ne legyen sok..!! És nem olyan krémre gondolok amit ezrekért kell megvenni,hanem akár otthon én is el tudnám készíteni..FONTOS!!.

2013. jan. 16. 12:00
 1/2 zsofiiiy válasza:
Én két modozatot is ajánlanék.1: mézet és fahajat keverj össze majd kend rá az arcbörődre. Egy teljes orán keresztül hagyd börődön majd mosd le.( barna szine kell legyen és nyulos , nekem bevált ).2: akkár házi vagy bolti szappanal mindeneste most meg jól az arcod és leszáritsa pattanásaidat :) de éna háziszappantajánlom inkább mert gyorsabb a hatás . :) Sok sikert
2013. márc. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 zsofiiiy válasza:
Jah és ha az 1 modszert kiprobálod tudnod kell hogy minden este bekell kenned arcodat :)
2013. márc. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!