Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 13 éves lány vagyok 170cm és...

Lilly^^ kérdése:

13 éves lány vagyok 170cm és 50kg. Kicsit súlyosnak tartom magam, mert nagy a hasam és a combom se kicsi. Mit tegyek? Ezen kívül a pattanásokat mivel lehet kezelni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 4. 12:44
 1/5 lekváros tészta ***** válasza:

170 cm és 50 kg.. szerintem ez reális..

pattanások meg majd elmúlnak.. am van rá krém ..

2012. júl. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia, én is 13 éves lány vagyok!:) Egyáltalán nem vagy súlyos, sőt! De ha te tényleg így gondolod akkor sportolj valamit és izmosodni fogsz, nem pedig hájasodni..:D

Vannak arctisztító tonikok, krémek, maszkok, bőrradírok. Az arctisztítót és a tonikot minden napra ajánlom. A sminket is leszedi (ha sminkeled magad) és az arcod is tisztítja. A bőrradírt csak hetente használd, a maszkot pedig havonta. Remélem segítettem! A BALEA-nak rengetek jó minőségű kozmetikuma van. 2-3 havonta kozmetikushoz is járj!:)

2012. júl. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 dirtboy ***** válasza:
100%

te inkább sovány vagy,testképzavarod lehet ha azt hiszed hogy van rajtad túlsúly.



egy testépítéssel foglakozó.

2012. júl. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
170 centi és 50 kg pont jó sőt szerintem egy kicsit vékony is vagy :) de ha fogyni akarsz (szerintem nem kell) akkor esténként fuss vagy mozogj egy fél vagy egy órát :) a combod az csak izmosabb lesz de az sosem baj! pattanás ellen használj valami olyat ami szárítja a bőröd pl.: szappan (de nem folyékony)
2013. júl. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Híz 20 kilót az az ideál"

Könnyű azt mondani

2020. jún. 18. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!