Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem megy a Halo 2?

Miért nem megy a Halo 2?

Figyelt kérdés
a játék elindul aztán egy idő után ezt írja ki:Halo 2 exe működése leállt.windows 7-em van

2013. jan. 16. 19:48
 1/1 dimitry233 válasza:
amennyiben a te általad használt játék nem eredeti a telepítés után be jön az internetre egy fel ugró ablak(ez magától meg nyílik) ott egy hosszabb szöveg formájában meg találod a patchet ki is lesz írva azt kell letölteni és telepíteni a játék mappájába (körülbelül 250 mb lehet) ez után indításkor még megkérdezi hogy engedélyezed e az alkalmazás futtatását itt rá nyomsz a tiltás fel oldására és a játék indul sőt szebben fut mint annó az xp-re fel tört változatok lehetséges hogy még a multi is életre kell de én még nem próbáltam.Nekem segített remélem tudtam neked is segíteni. majd írd meg.
2013. júl. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!