Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elolvasnád a történetemet,...

Csingilingg84 kérdése:

Elolvasnád a történetemet, ami ezzel a bevezetővel kezdődik?

Figyelt kérdés

Nem olyan régen, a Föld két részre szakadt. Másik fele egy teljesen másik dimenzióba sodródott. A szétszakadást a természet idézte elő, mert túl sok volt a nem egyezés, háború és felesleges emberirtás. 15 évvel ezelőtt egy bölcs jós, Merlin azt mondta, hogy a Föld egyik felén élő szegény családból származott kislány, lesz az egész Föld királynője. A világ másik felén élő előkelő családból származott kisfiú pedig az uralkodó. Mindenki kinevette a bölcset, és elüldözték Aicnarfból. Merlint a szegény kislány szülei látták el, mert amíg a háborún átverekedte magát, számtalan sebesülést szerzett. Az öregjós nem sokkal később, távozott az élők sorából. Karla és John Mason kétségbeesetten fogták fejüket...

- Lara, sosem ismerheti meg a jóslatot. Csak baja esne a rosszakarók miatt! – sóhajtotta Karla Mason.

- Teljesen egyetértek veled, mentsük, ami menthető…


Egy nap, orkán erejű szél söpört végig szeretett bolygójukon. A folyók apadni kezdtek, és a szél csak nem akart csitulni. Földrengések rázták a világot egy héten keresztül. Amikor az emberek azt hitték, hogy ennél rosszabb már nem jöhet, a Föld kettészakadt. Az akkor még kisfiú Larry King és családja a Föld másik részével együtt egy új dimenzióban kötöttek ki.

A történet most folytatódik 15 évvel később…



2013. jan. 16. 20:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Jópofa, de olyan sablonos - bár már nincs olyan amiről ne írtak volna.


Még egy részleted van? Mindenképp beleolvasnék még.

2013. jan. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Küldtem. :D
2013. jan. 16. 20:30
 3/9 anonim ***** válasza:
Én nem olvasnám el. Nincs vele semmi baj. Jó az alapsztori még akár érdekes is lehet..., de nem az én stílusom :)
2013. jan. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
:)
2013. jan. 16. 21:05
 5/9 cathilina ***** válasza:
Én nem olvasnám el, és nem csak a helyesírási és tagolási hibák miatt. Ha egy történet elején kell elmagyaráznod a világod alapjait ahelyett, hogy bele tudnád építeni, kis eséllyel vagy bármivel is tehetségesebb az internetet elárasztó amatőr íróknál. Ez persze nem azt jelenti, hogy hobbiszinten ne foglalkozhatnál ilyesmivel vagy ne lenne senki, aki ezt értékelné, de hagyd meg hobbinak.
2013. jan. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. :)
2013. jan. 17. 06:14
 7/9 anonim ***** válasza:

Mit keres itt Merlin, hm? :) Nem tudsz saját mágust kitalálni? :) Tessék leszakadni mások műveiről, Merlin abszolút nem passzol ide :)


Az ötlet bájos, bár egy szavát sem fogom :) hogy szakadhat ketté a Föld és hogy jutott egy másik dimenzióba az egyik fele? Most tényleg egy félbolygót képzeljek magam elé? Majd ne felejtsd el a részletesebb leírást valamikor erről, oké?


Azt tanácsolom, olvass sokat, mert a fogalmazásod sem hibátlan és a helyesírásod is hagy némi kívánnivalót maga után, ami egy írónál csúnya dolog :)


Egyébként nem tudom, mi ütött belém, de engem most épp érdekelne a folytatás :) A karaktereidet még nem is ismerem, hogy szapuljam őket így? :)


Olvass!

2013. jan. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, tudom, hogy nem hibátlan. Jól jön az ilyen kritika, nem fogom feladni, még csak 15 éves vagyok. :)
2013. jan. 17. 18:52
 9/9 anonim ***** válasza:
Olvass, olvass, olvass! Én is írok hobbiból..egy barátnőm 12 éves, és úgy ír, mint egy felnőtt, szóval próbálom az ő szintjére felküzdenem magam. Igazából engem sem fogott meg a történeted, próbálkozz valami mással...:)
2013. febr. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!