Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Önéletrajzban érdemes-e...

Zsiroka kérdése:

Önéletrajzban érdemes-e feltüntetni nem befejezett egyetemi tanulmányokat (amiket nem is akarok befejezni), és blogírást, amennyiben egy gyakornoki újságírói állásra jelentkezem (blog magánjellegű, de a stílusomat hűen tükrözi)?

Figyelt kérdés
A blogot 6 éve írom, szóval nem mai darab. A tanulmányokat meg nem tudom eldönteni, hogy előny, hogy legalább jártam egyetemre, vagy hátrány, hogy nem fejeztem be... nem újságíráshoz kapcsolódik amúgy a tanulmány.

2013. jan. 17. 12:04
 1/2 anonim válasza:
Engem is érdekelnének a válaszok, hiszen én is most irtam cv-t kulfoldre, de ha beleirom az egyetemet ( másfél évig jártam ) most hihetik azt h béna vagyok, vagy hogy vissza fogok menni és akkor nem alkalmaznak, de hihetik hogy másfél évig tanultam informatikát ,de fasza...
2013. jan. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szerintem érdemes beleírni az egyetemi tanulmányokat is az önéletrajzba, mégha nem is fejezted be.


Ha nem kell az adott pozícióhoz egyetemi végzettség, akkor egyáltalán nem baj, hogy nem fejezted be.

Ha viszont kell(ene), akkor pedig érdemes inkább személyesen bevallani, hogy te jártál oda, csak nem végezted el. Hátha meg tudod győzni őket, hogy te amúgy igen is alkalmas vagy az adott munkára.

2013. jan. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!