Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Utálom a pesszimista, mártír,...

Utálom a pesszimista, mártír, önsajnálkozó és oltári nagy világfájdalommal rendelkező embereket. Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
Jó tudom, hogy sok embernek nagyon rossz élete van és őket ezzel nem is akartam bántani, mert megértem. Ez nem róluk vagy nekik szólt, hanem inkább azoknak akiknek rohadt jó soruk, dolguk van és unalmukban már azt sem tudják mivel hívják fel magukra a figyelmet. Sajnos annyi ilyen ember van. Miért nem tudnak magukba nézni és nem végig bőgni meg hisztizni a napot? Komolyan nem értem. Ezzel csak lehúzzák a körülöttük élő emberek kedvét.
2009. aug. 30. 02:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Legszívesebben szétütném a fejüket, ha egyszer nem tudják értékelni a jó életüket.


Gondolom itt az emólényekre gondolsz.

2009. aug. 30. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Mondjuk nem rájuk gondoltam, mert van rengeteg ember aki nem emo mégis így viselkednek, sajnos.

Azért mondjuk nem az összes emo ilyen, de köztük is elég sok van.

2009. aug. 30. 02:54
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Engem kifejezetten irritálnak, márcsak azért is mert nekem tényleg nagyon rossz életem van,de soha nem mutatom ezt ki, csak akkor sírok amikor senki sem lát.

Az meg még inkább idegesítő amikor eggyesek a pénztelenségről panaszkodnak ,meghogy jelzálog van a házon-->ehhez képest szórják a pénzt...A barátnőm is ilyen, panaszkodik hogy lehet , hogy elfognak költözni mert elveszik a házukat stb.. aztán meg hallgatom hogy a múltkor itt volt, ezt vette, azt csinálta...

2009. aug. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

egyetértek. nem, hogy a körülöttük lévőkét, de az esélyt is elvesztik ezzel a hozzáállással arra, hogy boldogabb életük legyen.

sajnos a magyar emberek nagy része ilyen...

2009. aug. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem vagyok egészen tisztában azzal, hogy a rajtam kivül kommentálok kikre gondolnak, akik néha panaszkodnak pénz miatt, hol ott gazdagok vagy ilyesmi? nekem ezzel nincs bajom, de rettenetesen idegesítnek a pesszimista emberek, akik tönkre b.sszák az életüket a hozzáállásukkal, egyszerúen a hozzáállásuk sz.r és sirnak, hogy semmi se sikerül, kissé én is ilyen voltam kissebb koromban, de nagyon megtanultam a leckét, csakis én tudok mindenen változtatni, attól kezdve minden pesszimista tényező irritál.
2011. aug. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

volt egy elkeseredett ex-pasim akivel keveset jártunk, de barátok maradtunk mert szükségem volt ilyen kedves emberre támaszra annak idején, de rettenetesen fájt, mikor egy alkalommal: kicsit meghűlt szegény, és elvolt keseredvem persze eggyáltalán nem látszott rajta, hogy olyan beteg lenne, de ő ezt jó kifogásnak tartotta a rossz kedvére. egészvégig fájdalmasan búval b.szott volt, és győzködtem, hogy viduljon fel mivel vidithatnám fel, probálkoztam de semmi. és oda vágja szószűken, busan, hogy "nincs csaja". persze esze ágában sem volt tenni valamit a változtatásért, aztán max volt pár szánalmas probálkozása ilyen buval b.szottan, nem tudom ennyire idiota lenne, képes megváltozni?

amugy szerintem jo elete van neki, ahhoz kepest, hogz mas optimista embernek milyen rossz, van egy rendes állása, kedves családja, stilusos, jóképű másképp, csak buvalb.szott visszataszito feje van.

2011. aug. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!