Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az iskolában farsangon kell...

Az iskolában farsangon kell táncolni (általános iskola). Azt mondták ha nem táncolok akkor osztályfőnőkik fogok kapni. Ilyet tehetnek a tanárok h ezért osztályfőnökit adnak? A diák kötelessége a tanulás az iskolában nem a táncolás.

Figyelt kérdés
2013. jan. 17. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, ilyen hülyeségért nem adhatnak osztályfőnökit. Mondd meg szépen a tanárodnak, hogy te nem szeretnél táncolni.
2013. jan. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nálunk is vannak olyanok az osztályban, akik nem akarnak táncolni [bár én ezt nem értem, szerintem tök nagy buli :D Most gondolj bele.]

De egyik évbe nagyon nagy baromságnak öltöztünk be és nem akartam égeti a pofám ezért én és az egyik barátnőm pálmafának öltöztünk és a háttérben ácsorogtunk XDD Ilyesmit ti is kitudtok találni, ha nem akarsz táncolni. Ilyen nincs, hogy ezért osztályfőnökit ad. Én megfenyegetném, hogy beküldöm a szüleimet, hogy beszéljenek az igazgatóval. Ez mindent megold, a tanár befosik:D

2013. jan. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :D
2013. jan. 17. 16:07
 4/5 anonim ***** válasza:
A szüleid mit szólnak ehhez? Érdekelné őket, ha ezért osztályfőnökit kapnál? Továbbtanulásnál, álláskeresésnél senkit nem fog érdekelni egy beírás az ált. iskolai ellenőrződben. Csak mondom. Én bevállalnám a helyedben az osztályfőnökit, ha annyira nem akarsz táncolni.
2013. jan. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is befogom vállalni az osztályfőnőkit
2013. jan. 17. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!