Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem túlzás ez? Igazuk van?...

Nem túlzás ez? Igazuk van? Bővebben lenn.

Figyelt kérdés
Előbb olvastam, hogy valaki azért is hagyja el MO.-t, a cigányok miatt.

2013. jan. 17. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Akármennyire is hangoztatják, hogy nincs cigánybűnözés, elég sok mocskos dolgot művelnek itt mifelénk... sőt, ha balhé van, ami sokszor gyilkossággal végződik, 90%-ban benne van a kezük.

Vannak, akik pedig jobban félnek, mint mások, és ha megtehetik, hogy elmennek, akkor meg is teszik. Hogy igazuk van-e? Talán. Ha már elmentek, úgysem derül ki, mi lett volna velük, ha maradnak. Pl lehet, hogy ha maradtak volna, egy héttel később épp kirabolja őket egy bizonyos népcsoport néhány egyede...

2013. jan. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A mi környékünket is ellepték már, és állandóan balhéznak. Még a karácsonyi díszt is lelopták az ajtónkról.
2013. jan. 17. 17:42
 3/5 A kérdező kommentje:
És tuti cigány volt, mert suliból mentem haza és láttam mikor leszedte, de nem mertem szólni neki, mert nem akarok öngyilkos lenni.
2013. jan. 17. 17:43
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyre inkább nem túlzás.

Akinek csak ez volt az indoka, hogy innen elmenjen (bár biztos, hogy volt több is) annak meg pláne nem túlzás.

Igen, igazuk van.


(regényt nem szeretnék írni, hogy miket csinálnak ezek,, szerintem mindenki tudja/sejti)

2013. jan. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Simán el tudom képzelni, hogy valakinek ez legyen az indoka. Sok környéket tesznek élhetetlenné a cigányok.
2013. jan. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!