Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ki van a képen?

Szerintetek ki van a képen?

Figyelt kérdés

a SEXPISTOLS facebook oldalán találtam, johny rottenre tippelek de nem vörös itt a haja.. többi tagra egyáltalán nemhasonlít :S


[link]



2013. jan. 18. 17:56
 1/8 anonim válasza:
Szerintem, igen, mert azoknak a képeknek az egyikén is cigizik (mint itt: [link] ), meg az arca is teljesen hasonlít rá (minden képen), a karaktere, meg a mindene (ezen a képen nagyon jól látszik: [link] ), ráadásul a Sex Pistols facebook oldalán láttad a képet. :) Meg nem kell, h a haja vörös legyen, mert minden ilyen szár haja minden hónapban más színű. Ő pl. fekete, szőke, barna, meg ahogy mondtad: Vörös. Úgyhogy tuti. ;) :) remélem, segítettem.
2013. jan. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönömszépen:) mondjuk az én kedvencem Sid Vicious, de azért ő sem volt rossz pasi akkoriban:))
2013. jan. 18. 21:27
 3/8 anonim válasza:
Mincs mit, szívesen! Ja, Sid is nagyon jól néz ki! ;) De nekem főleg a nyaklánca tetszik a lakattal. Az nagyon egyedivé teszi! :D
2013. jan. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hogyne énis akartam olyat szerezni de mindenhol csak gagyi műanyagot találtam stb:S
2013. jan. 19. 17:35
 5/8 anonim válasza:
Ja, az egyik ismerősömnek volt, de az is csak olyan ''naplólakat'' volt, ami nem is olyan vastag láncon függött, hanem olyan sima vékony madzagszerűségen XD
2013. jan. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
szörnyű..:DD
2013. jan. 20. 16:01
 7/8 anonim válasza:
Jaja :D ''kicsit''én is röhögtem. Először nem is értettem, mitakar vele, mert 2 db japánrock bandán kívül szó szerint mást nem ismer. Aztán rájöttem h a másik ismerősöm stílusát lopja, aki viszont Sex Pistols rajongó. :P
2013. jan. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

aztaaa :D derossz:D

hát nemtudom énmmost vivienn westwoodos nyaklánc öngyújtót vettem azis fasza sztem. vagyhát jobban passzol csaj nyakába mint a lakat:D

[link]

[link]

2013. febr. 3. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!