Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Egyik haveromró...

Mit csináljak? Egyik haveromról van szó (többi lent)

Figyelt kérdés
Az a bajom hogy Facebook-on mindenkinek minden linket elküld,meg képet,meg hol voltak nyaralni eléggé idegesítő még a saját anyámnak is küldözgeti és nővéremet is nagyon idegesíti. És ha elkezdünk beszélni fb-n akkor folyamatosan pontokat küldöget stb. múltkor facebook-on akartam vele videón beszélni és mondta hogy nem akar. utána én kikapcsoltam neki a chatet és mondta hogy:"te is csak elfutsz a problémáidtól" :D na itt le is tiltottam. hogy monjam meg finoman hogy "állítsa le magát"? eléggé önfejű tipús. (boccs a helyesírási hibákért és hogy ilyen hosszúra sikeredett) :D

2013. jan. 18. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Kicsit ,,Én központú" a gyerek,ha folyamatosan ezt csinálja.

Szerintem tiltsátok le mindannyian a francba,vagy mond azt neki hogy álljon le ezzel,mert az ég világon senkit nem érdekelnek a hülyeségei,pláne nem a szüleidet.

2013. jan. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen én letiltottam és utána másnapp hívott hogy "nem talállak megint a keresőben" :D
2013. jan. 19. 12:37
 3/3 anonim ***** válasza:

A nyomulós kis nyavalyás :DD

Szerintem akkor már csak az maradt hogy mond meg neki hogy pattanjon vissza a magas lórol egy pónira.

Vaaaagy:Csapd nyakon szív lapáttal XD

2013. jan. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!