Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A régi jegyek értékesek?

A régi jegyek értékesek?

Figyelt kérdés
Hogyha elrakom a mozijegyeket, vonatjegyeket, stb., akkor azok 10-20 év múlva érhetnek valamit?

2013. jan. 19. 12:10
 1/5 anonim ***** válasza:
A lelkednek biztosan értékesek. :)
2013. jan. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Joshy Ca$h ***** válasza:
Ki venné meg? Azokat a dolgokat lehet eladni amit gyűjtenek, én ilyen gyűjtőről még nem hallottam.
2013. jan. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindkét válaszolónak! :)

Nem, a lelkemnek nem igazán értékesek, csak úgy valamiért félreraktam őket, de foglalják a helyet, és úgy gondoltam csak akkor tartom meg őket, ha érhetnek majd valamit.

Még egyszer köszönöm! :)

2013. jan. 19. 13:02
 4/5 anonim ***** válasza:

Második nem hallott ilyen gyűjtőről, de attól még léteznek. Nincs a világon szerintem olyan dolog, amit ne gyűjtene valaki.

No most az a kérdés, megéri-e neked időt tölteni vele, vagy szívfájdalom nélkül kidobhatod?

Akkor van esélyed arra, hogy el tudod pénzért adni, ha nem van valami különlegessége. Mondjuk már megszűnt közlekedési vállalat jegye. Index.hu fórumán vasúttal kapcsolatos topicokban találsz kéregjegygyűjtőket. De máshol is, csak ezt ismerem. Ilyen jegy már nincs, s ha a tied ritkaság, vagy egy adott gyűjtő készletéből hiányzik, akkor talán ad is érte valamennyit.

Mozijeggyel is hasonló a helyzet szerintem.

2013. jan. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. jan. 20. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!