Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Csak nekem értékesek az...

Csak nekem értékesek az Autó-Motor újság régi példányai?

Figyelt kérdés
Édesapámnak járt az Autó-Motor újság.Ára: 2,50.- Rendelkezem az 1962-1963-1964-1965-ös évszámok teljes gyűjteményével. Apa beköttette, gyönyörű zöld, arany betűkkel.Nekem azért érték,mert édesapám 1977-ben meghalt. Szakmai végzettsége autószerelő volt, garázsmesterként,gépjárművezetői vizsgabiztosként dolgozott, tehát mindíg kapcsolatban állt az autóval,motorkerékpárral.Az előbb fellapoztam az 1962-es könyvet és nagyon "aranyos",érdekes cikkeket olvastam. Az ujság rendszeres tudosított a megjelenő új autócsodákról,motorversenyekről.Nagyon érdekes és jópofa olvasmány napjainkban.
2009. ápr. 25. 11:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem csak neked értékes, megfelelő fórumokon, hirdetési oldalakon lehet látni hirdetéseket, ahol szép árakat kérnek érte. Tehát ha filléresített értékre gondolsz, az is van nekik, nem is kicsi. Nekem 1948 óta van meg az összes (mondjuk 1952-ig nem Autó-Motor volt a neve), én is örömmel olvasgatom, mert a régi autók, motorok világában gyakran használható szakirodalomként is.
2009. ápr. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Nem gondoltam volna,hogy másnak is van ilyen "régisége". Nem áll szándékomban értékesíteni, de nagyon sok motorversenyző található az újságban és olyan mulatságos,hogy kikérték az emberek véleményét egyes kereszteződésekkel kapcsolatban.Nagyon sok statisztikai adatot olvastam benne,bemutatják pl.az új volgát, és leírják, hogy otthon hogyan kell motorkerékpárt szerelni..stb.Olvastam arról,hogy milyen szerkentyűvel vizsgálták az utak minőségét,hol kell kiegyenlíteni a rázkódások elkerülése érdekében. Tényleg érdekes újság.
2009. ápr. 25. 13:34
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem egy sincs de azért szivesen elolvasnék egy-két dolgot a régi autókról motorokról amik még mai napig mennek az utakon
2009. ápr. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!