Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valentino Rossi tényleg meleg?

Valentino Rossi tényleg meleg?

Figyelt kérdés
2013. jan. 20. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. jan. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 baronstaar válasza:
60%
Miért lenne meleg, könyörgöm? ezt is csak az irigy ellendrukkerei találták ki.. láttad már milyen barátnői voltak? hát én lány vagyok, de a mostani nőjének a fenekét szívesen hordanám kalapként is. ha Ő meleg egy ilyen nővel, akkor mindenki az
2014. ápr. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
37%

Sanszos...

Ilyen korban már feleségének kéne lennie.

2017. máj. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi az hogy "kéne"?

Talán kötelező házasodni?

Tudod, nem mindenkinek szerepel a házasság a tervei között. Többek között nekem sem.

Azért meleg, mert nem vett el senkit?

Lehet hogy épp a szülei példája miatt nem akar házasodni. Vagy egyszerűen csak hülyeségnek tartja, mint én.

Mindenesetre még soha semmi gyanús jel nem utalt rá, hogy meleg lenne. Nem is értem, honnan jött a felvetés.

2017. máj. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
37%

4


Jó, akkor ne vegyen el senkit, de én nem tudok róla, hogy egy hónapnál hosszabb kapcsolata lett volna.


Na meg ott van Uccio...

2017. máj. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ő pont nem az a típus, aki folyamatosan váltogatja a barátnőit. Mindig is hosszabb távú kapcsolatai voltak.

Uccio pedig olyan mint a testvére, együtt nőttek fel. (Plusz Ucciónak már családja van.)

2017. máj. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!