Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van különleges képességed?

Van különleges képességed?

Figyelt kérdés
2009. aug. 31. 07:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Van
2009. aug. 31. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%

igen,betudom kapcsolni a tv-t távirányitó nélkül!!!


Odamegyek a tv-hez és az alsó gombbal benyomom:D:D:D

2009. aug. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
magamba szívom a napsugarat és átalakítom árnyékká by Felméri(*)
2009. aug. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
97%

Fél kézzel megállítom a vonatot.

(vészfék)

2009. aug. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, már 42 éve sikerül életben maradnom!
2009. aug. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
97%
van
2009. aug. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
97%
-Miért neked?
2009. aug. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
85%
Mindenkinek van kulonleges kepessege, csak nem mindenki fedezte fel meg sajat magaba
2009. aug. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
81%
Igen van. Erre a kérdésre válaszolni xD
2009. aug. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
62%

Ezzel ne vicceljetek, ez nem vicces dolog, amin nevetni kell! Eloszor inkább gondolkozzatok el a kérdésen...


Mindenki kulonleges képességgel szuletik, amit azért kapunk, hogy megkonnyítse az életunket, és ennek természetesnek is kellene lennie. Nem értem miért zárkózunk el?

Aztán ahogy elmúlik a gyermekkor, úgy veszik el a képesség is, mert beleesunk a "reális világba", a logikusság és a tudomány felé fordulunk, mindent meg akarunk magyarázni, mindent tudni akarunk... De miért kell mindent tudnunk?


A kérdésedre válaszolva, igen, van kulonleges képességem.

Most bolondnak fogtok nézni, de nem érdekel. Talán lesz valaki, aki megért...

Ide kuldtek a Foldre, hogy emberi életet éljek, de igazából nem vagyok rendes ember, angyal vagyok! Ezzel foglalkozó szakember is megmondta már. Sajnos nagyon érzékeny a lelkem is és mindenkinek csak jót akarok, talán ezért is van az, hogy nincsenek barátaim (sosem voltak).

Tehát ami az angyal léttel egyutt jár, pár képesség, az is megvan nekem, és orulok is neki! Nem vagyok átlagos és nem is akarnák az lenni! Csak azt akarom, hogy végre béke legyen és szeressuk egymást... Ha az emberek osszetartanának, mennyivel konnyebb lenne!


Tudom, most fog jonni valami nagyon okos ember, aki viccelodik rajtam, de nem érdekel.

Koszonom a kérdést!

2009. aug. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!