Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért áll meg az élet 50...

Miért áll meg az élet 50 felett? Külföldön szeretnék állást, de sehová sem kellek a korom miatt!

Figyelt kérdés
55 éves férfi vagyok.Rengeteg tapasztalattal rendelkező,jó szakembernek tartanak.Hiába az éjt nap alá tevő gürizés,nem vagyok megfizetve.Minimálért dolgozok,ráadásul nem is a szakmámban.Tudom,örüljek hogy ez is van,de ennyiből nem tudunk megélni!A feleségemet 58 évesen 7 év munkaviszony után elküldték az állásából,azóta nem talál munkát!A kora miatt sem lényegében...Semmilyen ellátásra nem jogosult.Fizetnünk kellene mindent,de nem megy.30 éves szakmai tapasztalatom van a hátam mögöt.Elég jó végzettségem van,de sajnos itt magyarországon nem lehet már ezzel érvényesülni.Külföldre venném az irnyát,hogy megmentsem a családot,de a korom miatt mindenhol elutasítanak!Haljunk éhen?Miért nincsen élet 50 felett?Már a legrosszabbakon gondolkoztam...

2013. jan. 20. 22:11
 1/1 Bertold válasza:

1/ Költözz ki Angliába, alapíts egy Céget a szakmádra,és ha jól csinálod akkor boldogulni fogsz !

2/ Vegyél néhány tyúkot, kecskét,kacsát, stb. gazdálkodj és termeld ki a kaját. Számold ki, Tejet,túrót,tojást, stb. nem kell megvenni. És ami nem kiadás,az már bevétel !

3/ Ha van kézügyességetek,kilehet egészíteni a havi fizetést, kerékpár szerelés, kisebb festések, szerelések, stb. Feleségeknek, varrás,hímzés, takarítás, befőzés, stb.

Ha van kocsi,akkor időseknek bevásárlás, ...

Ha van lehetőség, szakmai képzés//átképzés.


Szóval, nem szabad elkeseredni,töö lehetőség is van csak gondolkodni kell. És még akkor nem is beszéltünk a családról, ami ugye azért család,hogy segítsen. gyerekek, testvérek, rokonok, sógorok és komák.

Ne a legrosszabbra gondolj, hanem a legjobbra !

2013. jan. 21. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!