Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy reggel...

Miért van az, hogy reggel rosszul éreztem magam, most tök jól vagyok, de nem mentem suliba, de anyukám így se akar elengedni sehova se hétvégén?

Figyelt kérdés
2013. jan. 11. 11:54
 1/10 anonim ***** válasza:
hát gyerek azért, mert nem mentél suliba ... megszívtad, és igaza van
2013. jan. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de nem buliba meg ilyenek, hanem Pestre mennék az apukámmal, vásárolni.
2013. jan. 11. 12:43
 3/10 anonim ***** válasza:
Kicsit fogalmazz világosabban. Miért nem akar elengedni sehova?
2013. jan. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
akkor könyörögj szépen neki, talán elenged apukáddal
2013. jan. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
most nincs itthon. korán ment dolgozni, és a nevelőapukámnak mondtam, hogy rosszul vagyok, és mondta, hogy akkor maradjak itthon. fölhívtuk anyumat, hogy nem vagyok jól, mondta hogy pihenjek meg a szokásos. Most felhívott nemrég, hogy beszélt az apukámmal, majd jön értem, de ahogy megkérdeztem, hogy megkérdezte-e azt, hogy mikor megyünk Pestre (ruhát vásárolni), akkor azt mondta, hogy én nem megyek sehova, nehogy hétfőn is itthon kell maradjak. Pedig tudja, hogy szokott ilyen lenni, hogy rosszul vagyok reggel, de délutánra jobban vagyok, és utána ez max. néhány hét múlva jön megint.
2013. jan. 11. 13:01
 6/10 A kérdező kommentje:
mármint a betegség jön megint néhány hét múlva. de már apukámmal is csak minden 2. héten találkozok, és vele tudok csak felmenni pestre, anya nem vinne fel, és két hete megbeszéltük, hogy majd megyünk.
2013. jan. 11. 13:03
 7/10 anonim ***** válasza:
lehetsz vagy 9 éves ... próbálkozz anyukáddal, hogy nagyon szeretnél apuddal menni ... csak megkönyörül rajtad
2013. jan. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
14 vagyok baszod xD
2013. jan. 11. 13:16
 9/10 anonim ***** válasza:
kit?
2013. jan. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
senkit....
2013. jan. 11. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!