Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a következménye annak,...

Mi a következménye annak, hogy van 8 óra igazolatlan órám és már nem vagyok tanköteles? (OKJ-tanfolyamra járok)

Figyelt kérdés
Véletlen elaludtam és már nem tudom igazolni,orvoshoz így is sokat járok és már le ég a bőr a.....Ezt jól megcsináltam magamnak.Mik a következmények?
2013. jan. 21. 08:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Hosszútávon az, hogy munkanélküli leszel és csóró.
2013. jan. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 2xSü ***** válasza:

8 óra igazolatlan hiányzásnak valószínű semmi következménye nincs. Ha jól tudom az iskola határozza meg, hogy mennyi hiányzás után tekinti úgy, hogy a tanfolyamot nem végezted el. Persze ez függ az oktatás hosszától is.


Ha pótlod a hiányzó anyagot, akkor szerintem nem lesz különösebb következménye a dolognak. 8 óra még nem a világ. De minden hiányzás csökkenti a sikeres vizsga esélyét, azért ezt ne feledd…

2013. jan. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
első hozzászóló...elmondom,hogy 4es tanuló vagyok és a gyakorlati vizsgáim mindig 5ösre sikerültek úgyhogy bekaphatod.nem hinném,hogy egy egyszeri elalvás miatt munkanélküli leszek te se.ggfej
2013. jan. 21. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!