Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lemaradtam a jelentkezésről!...

Lemaradtam a jelentkezésről! NAGYON BAJ? (többi lent)

Figyelt kérdés
Lemaradtam a jelentkezésről a (kempelem farkas gimnázium) szerintetek lett volna esélyem hogy felvegyenek mert csak 2 vagy asszem 4 embert vesznek föl a 200 közül (!!) ( kitünő tanulo vagyok de tavaly se vettek föl) tudom nem fordithatom vissza az időt csak azt kérdezem hogy felvettek - e volna a 200 közül (mert szerintem a kerületböl vannak sokkal okosabb gyerekek mint én) ENNYI

2013. jan. 21. 10:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Te kitűnő tanuló vagy? Ötös vagy magyarból? Ebből is látszik, milyen gáz ma a magyar oktatás. Ha írni/fogalmazni is kellett a felvételin, akkor nem csodálom, hogy nem vettek fel.
2013. jan. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát zsiráf saláta ezt mi honnan tudjuk ? Talán. Sajt
2013. jan. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen kitünő tanulo vagyok de én vietnámi vagyok és a szövegértesem nem nagyon jó. ezért nem vettek fel
2013. jan. 24. 13:40
 4/4 A kérdező kommentje:
amugy csak 3.ban nem lettem kituno hanem irodalombol 4-es
2013. jan. 24. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!