Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet olyat csinálni...

Hogyan lehet olyat csinálni hogy ingyen beszéljek a szerelmemmel hétköznap mobilon? Nem a t percre gondolok, hanem valami más kéne. Olyan hogy elöbb tudjunk beszélni este 10-nél. És nem is kerül sokba.

Figyelt kérdés
2009. aug. 31. 10:46
 1/6 anonim válasza:
Ha a t-mobilenál vagytok és legalább az egyikőtök előfizetéses akkor a családbarát kedvezmény nagyon jó. Fejenként havi 890 Ft, és ameilyikőtök előfizetéses, annak a számlájára írják. beszélhettek ingyen bármikor, van vmi korlát (óra) nem tudom mennyi, de szerintem kb. lehetetlen túllépni, főleg ketten. Amúgy 4en is lehettek egy ilyen csomagban. Ha be akarod állítani, akkor az ügyfélszolgálatot hívd és ott kérj ügyintézőt, csak ő állíthatja be, de legalább ingyen. Az üzletben azt hiszem pénzért csinálják. Persze az a fél tudja beállítani aki előfizetéses. Ennyi :D Remélem segítettem.
2009. aug. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi bementünk a szolgáltatóhoz (voda)És kértünk egy ilyen opcit hogy a nap 24 órájában ingyen beszélhessünk.Ennek a havi dija 600ft!De megéri mert ennél sokkal-sokkal többet beszélünk!(ja és persze ez csak előfizetésesnél lehetséges!)
2009. aug. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és ez a 600 ft-os erről mit kell tudni? mondjuk ha én 70-es ő meg 30-as akkor lehet? És hogyha ő előfizetéses akkor mindig neki kéne fizetnie?Ha én nem vagyok akkor még lehetséges?Bocsi de tök hülye vok ilyenekhez.
2009. aug. 31. 11:06
 4/6 A kérdező kommentje:
mi túl tudnánk lépni az biztos. Rengeteget szoktunk beszélni, 4 után ingyenes de akkor aztán óránként fél 1 órát beszélünk.De volt olyan is hogy egy huzamba 3-4 órát beszéltünk:D
2009. aug. 31. 11:07
 5/6 anonim válasza:
Első vagyok.Szerintem az ingyen beszélést csak úgy tujátok megoldani ha egy szolgáltatónál vagytok...
2009. aug. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Megint első. Családbarát: [link]


És lehet Dominoval is.

2009. aug. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!