Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jött minap egy szórólap,...

Jött minap egy szórólap, amely szerint 999 ft-ért megrendelhetek egy 2. világháborús német repülős órát. Editions Atlas kollekcióbol. Átverés, vagy tényleg küldenek egy jó minőségű órát?

Figyelt kérdés

2013. jan. 21. 16:28
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]


Nem átverés.

2013. jan. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez a csontváz zsebóra az órakészítők kézműves kiválóságának szemmel látható bizonyítéka: értékes XVIII. századi modell gondosan kidolgozott, eredethű másolata. Az eredetihez hasonlóan értékes mechanikus óraművel működik, mely a koronával húzható fel. Az ezüstözött tokot a hátoldalon finom halbőr mintázat díszíti. A középen áttört számlap szabad betekintést enged a filigrán szkelettált óraszerkezetre, ezáltal az óraszerkezet maga válik esztétikai elemmé. Ragadja meg az alkalmat, és rendelje meg az órakészítési művészet eme exkluzív időjelzőjét még ma!
2013. jan. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha szeretnéd, akkor rendeld meg!

De amint megkaptad, azonnal mondd le a többit, mert ha nem, akkor két-három hetenként fogják neked küldeni a következő és a következő órákat, amelyeknek az egységára már nem 999.- Ft lesz, hanem minimum a kétszerese, de ezt ne vedd készpénznek, mert nem tudom, mennyit kell fizetni a többi óráért.


Én is megrendeltem a link alatti órát, kb. 1 évig ment, aztán leállt.

Annyit megér egy ezresért.

2013. jan. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szórólapon olvasd el a kisbetűs részt. A fontos információ is lehet az apró betűk között!
2013. jan. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szállítási feltételt nem nagyon értem.

Általános szállítási feltételek

1. Megrendelésemmel elfogadom ajánlatukat és Editions Atlas SA ügyfél leszek. Az Editions Atlas SA ügyfeleként folyamatosan további csodálatos „Heritage Collection” ezüstözött zsebórákat kapok, de bármikor eldönthetem, hogy nem kívánok továbbiakban az ügyfelük maradni.


2. Megkapom a „Heritage Collection” üdvözlő csomag zsebórát 990 Ft*-os áron.


3. Ha az üdvözlő csomag átvételét követő 8 munkanapon belül nem kapunk Öntől elutasító választ, 4 hetente elküldünk Önnek egy újabb ezüstözött „Heritage Collection” zsebórát 4490 Ft-os (+ 690 Ft postaköltség)* áron. A második küledményben két óraláncot és egy gyűjtődobozt, a második küldeményben egy luxus óratároló polcot adunk ajándékba.


4. Ezután 4 hetente küldünk Önnek egy újabb ezüstözött zsebórát csupán 4490 Ft-os (+690 Ft postaköltség) áron*.


5. Az ezüstözött „Heritage Collection” zsebórákat jelenleg 30 db szállítmány megküldése útján szerezheti meg. Egy év alatt a szállítmányok száma 13 lesz.


6. Nem kell előre fizetnie. Ön mindig a csomag kézhezvétele után fizet.


7. Az ajánlatunk kockázatmentes. Bármikor szabadon, magyarázat nélkül véglegesen leállíthatja a csomagok érkezését telefonon vagy levélben.


8. Ha nincs teljesen megelégedve az egyik küldeménnyel, 8 munkanapja van arra ( a határidő a szállítási nap másnapjától számítandó), hogy eldöntse, megtartja az árut vagy visszaküldi (visszaküldés esetén csak a visszaküldési költséget fizeti). Az ezüstözött zsebóra visszaküldése nem jelenti a további küldemények lemondását.


9. Dönthet úgy, hogy nem szeretne többé Editions Atlas SA szállítmányokat kapni. Ezen kérését bármikor, magyarázat nélkül közölheti levélben vagy telefonon.


10. A szállítás során megsérült zsebórákra cserekötelezettséget vállalunk.


11. Olyan ügyfeleknek nem áll módunkban szállítani, akiknek cégünkkel szemben fennálló tartozása van.


12. Kizárólag az Editions Atlas SA-nál kapható termék.


MI az a 3,4,5 pont? 30 db szállítmány után lehet megvenni 990 ft-ért???

2013. jan. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Már magába a 3. pont is elég gáz.

3. Ha az üdvözlő csomag átvételét követő 8 munkanapon belül nem kapunk Öntől elutasító választ, 4 hetente elküldünk Önnek egy újabb ezüstözött „Heritage Collection” zsebórát 4490 Ft-os (+ 690 Ft postaköltség)* áron. A második küledményben két óraláncot és egy gyűjtődobozt, a második küldeményben egy luxus óratároló polcot adunk ajándékba.

Szóval ha az első küldeményt átvetted, akkor négy hetente küldenek szebórát 4490 Ft-os + postaköltség áron?

2013. jan. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
II. Világháborús német repülős óra? Tehát egy náci légierős zsebóra?
2013. jan. 23. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ma 01.42


Az eredeti modell élethű másolata.


"Szóval ha az első küldeményt átvetted, akkor négy hetente küldenek szebórát 4490 Ft-os + postaköltség áron?"


Igen. Ha az első órát, amit reklámáron küldenek, kifizeti, akkor egészen addig kapja az órákat a fenti áron + postaköltség, ameddig le nem mondja.

Én lemondtam, mert nekem nincs havonta 6.000.- Ft-om egy óragyűjteményre.

Az első órához egyébként nincs postaköltség, az valóban 990.- Ft.


Nem szebórát küldenek, hanem zsebórát. :)

2013. jan. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én anno megrendeltem, de kértem az ütemezés lassítását, így nem havonta, hanem 2 havonta küldték, elég korrekt az ügyfélszolgálat. Kinek mire van pénze, van, aki festményt vesz, van, aki kerámiát... Én ezt. Nekem működnek rendesen, nem ment tönkre, egyébként meg szép dísze a lakásnak. Van köztük nagyítós, aminek nagy hasznát vettem pl. munkában, amikor apró betűt kellett kibogarászni. Ezek mind felhúzósak, nem elemesek, így időnként igazítani kell, ha használod is. Ez az egy, amit végigrendeltem, mert ez tetszik, más hasonló nincs tervben.
2015. jan. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!