Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » S. O. S.! Mit kezdjek így az...

S. O. S.! Mit kezdjek így az életemmel, hogy baromira idegennek érzem magamtól azt a "szerepet", amit a társadalom, és anyám elvár tőlem? :/ Többi lent.

Figyelt kérdés
Az a lényeg, hogy ugyebár én lánynak születtem, és pechemre igen nőies külsővel is "áldott" meg a sors, én NEM tudok nőként élni, egyszerűen gyűlölöm, viszolygok tőle, undorít, minden, ami a női léttel kapcsolatos, ahogy ha az igazi nevemen szólítanak, az is, ha kérdik, hogy ki a pasim, az is, hogy milyen fiúkat szeretek, az is, egyszerűen... Minden... Gyűlölöm a szoknyákat, gyűlöltem, amikor a melleim elkezdtek nőni, minden este leszorítottam őket, gyűlölöm a vékony, magas hangomat, mindent... És hiába vagyok majd' 180 centi, hiába nincs nőies alakom, mindenki a csinos leányt látja bennem, és ez engem megőrjít. :S Utálok emberek közé menni, utálom, ha a fiúk megbámulnak az utcán, ha nyomulnak, egyáltalán attól gyomorgörcsöm van, ha lelányoznak... Mindig erre gondolok, hogy de szar ebben a testben élnem, hogy mekkora szívás, hogy bár egy nap Isten másik testet adna nekem, engem már az sem érdekel, ha csúnya lennék, vagy sebhelyes. Egyedül túlélőpont az életemben a jrock / visual kei világa, aki ismeri ezt a stílust, tudja, miről beszélek... Terveim voltak, pszichológus szerettem volna lenni, de le kell róla tennem. Hiába jók a képességeim, nem tudok haladni a suliban, minden energiám elmegy arra, hogy megjátsszam magam, mert nagy dobra nem akarom verni... Anyám persze mindig azzal nyúz, hogy ez csak hormonális probléma, menjek el nőgyógyászhoz, majd az meggyógyít, de én nem akarok! Egyedül jó talán szülni lenne, de más semmi sem vonz a női létben, de szerintem nekem az sem sikerülne. Egy célom van már csak... Megszabadulni minden női szervemtől, mert gátolnak, undorítanak, és sokszor érzem is azt, hogy egyszerűen fájnak... Nem tudom, meddig bírom ép ésszel... :( :(

2013. jan. 21. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Majd felnősz idővel.
2013. jan. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Próbálj pozitívan gondolkodni.Ha fiúként akarsz élni azon egy plasztikai sebész tud segíteni:). Ne játszd meg magad. Az emberek olyannak szeressenek és fogadjanak el amilyen vagy, és ezzel neked is könnyeb lesz. Ha csak egy kicsit is de remélem segítettem valamit :)
2013. jan. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves első! Köszönöm, de már elmúltam tinédzser, és húszon túl vagyok... -.-

Kedves második! Igen, én is csak ebbe kapaszkodom, csak sajnos ők is a kis cuki kislányos külsőm látják, és el nem tudják képzelni a hozzá nem passzoló belsőt. :( Viszont aminek tényleg örülök, hogy egy barátom sem pártolt el mellőlem. :) Ha ők nem lennének mellettem, tuti, hogy nem csinálnám ezt az egészet már. Azért köszi. :)

2013. jan. 21. 17:48
 4/5 anonim ***** válasza:
nos. eloszor is. fogadd el magad. tudom, hogy ezt csak mondani konnyu, de meg kell probalnod. ehhez szerintem az elso lepes, hogy vallalod onmagad olyannak amilyen vagy. ha utalod a noiessegedet, akkor vallald azt. lattunk mar ilyet, megsem dolt ossze a vilag:) (ha nagyon nem birkozol meg a dologgal kerj segitseget egy pszichologustol, nem szegyen az. de fontos, hogy bizz benne) vannak barataid? ismerik ezen felelmeidet? ha nem akkor kezd veluk. a barataid szeretnek, onszantukbol, nem kenyszerbol. nekik bevallhatsz mindent. aki csalodik benned es elhagy, azzal igazabol nem illetek ossze, nem teged szeretett, hanem a szerepedet. ne akard megjatszani magad. senki kedveert sem. uncsi is lenne a vilag ha mindenki ugyanugy nezne ki es viselkedne, mint ahogy egy iratlan szabaly diktalja. raadasul nem tudom elkepzelni hogy valaki egy szerepben igazan boldog tudna lenni. a megkeseredett pedig emberek lehangoloak, keruli oket mindenki. legyel onmagad, es akkor majd tudsz boldog lenni! jobban fog alakulni az eleted is, ahogy majd bevonzod az embereket a jokedveddel (nem vagyok ezos, felre ne erts! de ez szerintem alap, hogy igy van). probalj elgondolkozni a szexualitasodon. ha az a gondolat hoz izgalomba hogy egy lany er hozzad, akkor azt is vallald. ezeket nem lehet kontrollalni esszel, hatalmas frusztraciot szul amit addig kell hurcolnod amig onkent le nem teszed. probalkozz mindenfele, lehet hogy epp csak kozepen allsz, vagy esetleg egyszeruen aszexualis vagy (egyaltalan nem szereted a szexet) jojj ra ezekre, es batran elj ugy, ahogyan ez neked jol esik, de csak ha ezzel nem artasz senkinek. olyan vilagban elunk ahol ezt megtehetjuk, miert ne elnenk a szabad valasztas lehetosegevel? de barmerre is mesz. mindig adodni fog egy masik problema, talan nem ilyen nagy, de majd ilyen nagynak fogod azt is latni. ettol ne ijedj meg, azt is meg kell oldani, de csak is egyvalaki lesz mindig veled a kalandokban: te magad. szoval probald meg megbecsulni azt, aki vagy es megtisztelni azzal szemelyedet, hogy nem hazudsz magadnak! Sok sikert az uj eletedhez, igerem tetszeni fog, ha van hozza eleg batorsagod!;)
2013. jan. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek, azt hiszem, már egy picit jobb, főleg, hogy a párom is segít mindenben, amiben csak tud. :) Nélküle már rég nem csinálnám...
2013. febr. 17. 00:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!