Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mik azok a kaják pontosan...

Domcsi14 kérdése:

Mik azok a kaják pontosan amik hizlalnak?

Figyelt kérdés
Sziasztook:D Leszeretnék fogyni és nem tom mit ehetek???
2013. jan. 21. 19:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Magas szénhidrát tartalmú és telített zsíros cuccokat hanyagold, inkább mit egyél :)


Ezeket simán eheted:

Csirke, marha, hal

Zöldség(brokkoli), gyümölcs(ananász)

Rizs(barnarizs ajánlatos)


Attól független, hogy mit eszel és mit nem nem fogsz elkezdeni fogyni! Kezdj el edzeni, a táplálkozásra nagyon figyelj és akkor sikereket is el fogsz érni, hónapokban számolj és ne hetekben!


Saját példám: Keményen edzettem, 2-3 naponta 40-60 perc kardió, este volt, hogy krumplipüré hússal és így is fogytam :) persze ti nők jobban meg tudjátok tartóztatni magatokat fogyásnál... A lényeg, hogy ne add fel, figyelj a kajálásra és rendszeresen eddz!

2013. jan. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mondok egy titkot:egy könyvben olvastam,hogy azt kell enni amit kívánsz.Mert a szervezet ilyenkor jelez hogy mi hiányzik neki,és ha azt eszed amit nem kívánsz azt pedig zsírként raktározza el.Természetesen a mozgás is szükséges.Sikeres fogyást kívánok neked!
2013. jan. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!