Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volt egy fantasy film, aminek...

Volt egy fantasy film, aminek nem tudom a címét. Ti emlékeztek ilyen filmre?

Figyelt kérdés

...Ez egy régi film,fantasy kategóriába sorolnám.

Csak részletek jutnak eszembe belőle, mert kb 13 éve láttam.

Szóval:


Van egy kislány, aki valamilyen oknál fogva egy fantasy világba kerül -nem Alice az :)- és ott találkozik egy fura lénnyel, valami öregasszony-szerűséggel, aki egy szemétdombnál lakik.

A "gonosz" egy hosszúhajú pasi, aki az egyik jelenetben egy várban van, ahol még a plafonon is lépcső van, meg úgy kb mindenhol, és azt akarja, hogy legyen a felesége a kislány.

A lány nem tudja a kiutat abból a világból, és ha jól rémlik meg kell találnia valamit ahhoz, hogy kijusson, vagy nála van, csak nem tudja, hogy mire való.

Lényegében ennyire emlékszem, remélem valaki rájön, hogy mi a címe, mert sokáig kerestem, de nem találtam semmit. A segítségeket előre is köszönöm, a trolloknak meg üzenem, hogy nem szívtam semmit! :D



2013. jan. 21. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:
uhhh,ez nehéz kérdés,régebben felírtam a címét de most nem jut az eszembe,a papírt meg elhagytam,viszont tavaly ősszel volt az M1-en,ha esetleg valahogy visszalehet nézni a listát akkor megtalálod,sajnos többet nem tudok segíteni:S
2013. jan. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, megpróbálom. :)
2013. jan. 21. 22:02
 3/3 A kérdező kommentje:

A barátnőm Árpija megtalálta :D


[link]

2013. jan. 21. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!