Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Síremlék fedlapot mennyiért...

Síremlék fedlapot mennyiért veszik le a temetéskor?

Figyelt kérdés

2013. jan. 22. 12:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez igen változó, de nagypapám régen meghalt már, mikor nagymamám elhalálozott, ingyen levették neki, mert kérte anyukám a kö felpolirozását, és mamám, nevét+ dátumokat bele vésni. ìgy ingyen megcsinálták a le és felépítést, ez között fél év telet el.
2013. jan. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem hiszem, hogy erre külön díja lenne bármelyik temetkezési vállalkozónak (tehát ahhoz levétel, és visszarakás, hogy a sírba leeresszenek valakit)
2013. jan. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nekünk azt mondták (apa tesója), hogy 40 ezret kért el érte a temetkezési vállalkozó, hogy leveszi... Olyan hihetetlennek tűnt. És még nem is Pesten vagy valami nagy városban, hanem falun.
2013. jan. 22. 14:17
 4/10 anonim ***** válasza:
ez baromság
2013. jan. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
mármint nem neked szól, hanem annak aki ezt mondta nektek
2013. jan. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én is amondó vagyok, hogy minket nagyon átb.sztak. Ebből is pénzt akarnak csinálni.
2013. jan. 22. 14:41
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekünk urnás temetés volt, ahhoz kellett csak levenni a sírról a fedlapot és a temetés végén visszatenni, ezért 5000 forintot kértek,annak a két embernek, aki a temetést végezte. Tehát ez nem volt rajta a számlán, ezt annak a két embernek fizettük.Szerintem ez tök reális ár volt érte.

Ja és Pest megyében, decemberben volt.

2013. jan. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ilyen dolgokat szakemberrel kell megcsináltatni, godolom nem mindegy hogy hogyan veszik le a fedlapot hogy ne sérüljön meg hát az ugye az vissza is kell regsztani , fugázni valammivel..... a temetkezési válalkozó meg majd úgyis a sima tescos ragasztóval, rakja vissza fedlapot, és majd elkér érte 50.000 Ft, egy kb 15 perces munkáért. Szóval szerintem ügyben nem a temetkezési válalkozót kell meg kérdezni hanem a sírkövest akivel a sírkőt csinálatátok.
2013. febr. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én 8 évvel ezelőtt a síremlék teljes szétbontásáért, olyan módon történő lerakásáért, hogy a visszarakásig normálisan le lehessen fóliázni, 16.000 Ft-ot fizettem. A sír megülepedése után ugyanennyiért rakták vissza.
2013. márc. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A temetkezési vállalkozó szakszerűtlen munkavégzéséből és a gyenge minőségű ragasztó használatából adódó, hibák garaciavesztést okoznak. (pl nem megfelelő ékelés után elrepedő, megvetmedő fedlap és még vagy 100 ilyen hibát sorolhatnék) Tisztelettel egy sírköves. U.i. 10-15.000 ft ami mellesleg nem gondolom, hogy 2 ember órabérének túl sok lenne, bár most nem akarom kifejteni mennyibe van egy ember órabére járulékokkal és egyéb költségekkel együtt 50.000 ft lehúzás ez tény. Remélem tudtam segíteni.
2014. jan. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!