Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Baby Color Referencia Riport...

Baby Color Referencia Riport Fotó nevű cégről valaki valamit? Hogyan lehet felbontani az aláírt szerződést anélkül, hogy súlyos összegeket kéne fizetni?

Figyelt kérdés

2013. jan. 22. 14:33
 1/2 anonim válasza:

Szia! Nálam tegnap voltak kinnt, és sajnos aláírtam mind a 3 évre. Olyan gyorsan dugdosta az orrom alá a papírokat, hogy gondolkodni sem volt időm!Felhívtam őket, hogy mi van abban az esetben ha vissza szeretném mondani a fotózást és a többi költséget. Azt mondta egy nagyon nem kedves emberke, hogy akkor polgári pert indítanak ellenem és kártérítést kérnek, ami több mint 150ezer Ft. + a perköltség!!!! Hozzá tette még, hogy eddig még mindig meg is nyerték, mert már többször volt ilyen! Hát milyen cég ez? Mivel a szerződésben benne van : "Végleges lemondás, vagy más fotós-céggel történő átszerződés, ami jogszabályba ütközik, esetén az ügyféllel szemben a Baby Color anyagi kárigénnyel élhet, melyet a megrendelő aláírásával elismert!"

Szóval ez szerepel szó szerint a szerződésben, és ez ellen nem lehet tenni semmit! Sajnos fizetni kell, lehet, hogy sokba fog kerülni, de még mindig olcsóbb, mintha beperelnének, úgyhogy ez van. Sajnos! Ja és még azt is mondta, hogy mindenképpen beperelnek, ha nem vállalom a szerződésben foglaltakat! Mondhatom, hogy nagyon ki voltam bukva...

Az biztos, hogy a faluba meg még a környéken is elhíresztelem, hogy mekkora átverés az egész!

Sajnos sokan belemennek, mert nem elég egyértelmű, hogy miről is van szó, gyorsan elhadarja, ismerősökkel jön akik nem is tudnak róla és csak akkor derül ki mi ez az egész, amikor már aláírtad, és kéri a 33000 Ft. előleget. Nem beszélve a többi 10ezrekről.

Hát ennyi. Nem tudsz mit csinálni, ha csak nem vagy milliomos.

2013. febr. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azért én megmutatnám azt a szerződést egy ügyvédnek, főleg, hogy nem Ők döntik el mi ütközik jogszabályba vagy mi sem. Átverésszagot érzek, szerintem keressetek egy ügyvédet.
2013. febr. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!