Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha unatkozok?

Mit csináljak, ha unatkozok?

Figyelt kérdés
Sokszor van úgy, hogy kész vagyok mindennel és megtanultam mindent. Számítógépezni és TV-zni nem szeretek, mert nem benti gyerek vagyok. A barátaimmal nem tudok találkozni, mert nem abban a településben lakok, ahol a barátaim laknak, itt az én településemben meg nincsenek barátaim. Olyasmire gondolok, hogy tedd bele egy befőttes üvegbe az év legszebb napjait és szilveszterkor nyisd ki és írj a 18 éves énednek levelet. De több nem jut eszembe...ötletek? 13/L
2013. jan. 22. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nem olvasol egy jó könyvet?
2013. jan. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Akkor próbálj valahogy barátokat szerezni, vagy egy jó film segíts anyukadnak vagy nagymamédnak főzni sütni.. Ha van kistesód akkor játék, társas, egy jó könyv, rakodj össze a szobádba.. olyan sok minden van.:) 12/L
2013. jan. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

1. Rajzolj

2. Rakj rendet

3. Olvass

4. Tanulj

5. Tanulj meg főzni

6. Kézműveskedj

7. Próbálgass különféle frizurákat csinálni

8. Sétáltasd meg a kutyádat

9. Építs hóembert

10.Vegyél egy állatot

11.Mosd meg a hajad

12.Fesd ki a körmeidet


Ööööö, hirtelen ennyi jutott eszembe... Remélem segítettem.

2013. febr. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat:) Biztos kipróbálom őket:)
2013. febr. 3. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!