Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha a család...

Mit csináljak, ha a család tagjaim nem akarják, hogy barátkozzak a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
A család tagjaim azt akarják,hogy szakítsam meg a barátnőmmel a kapcsolatot az egy dolog,hogy ők csak jót akarnak meg bla bla bla ,de BARÁTOK vagyunk basszus.. hát ez kész.. nem akarom megszakítani vele a kapcsolatot ,mert nagyon jól kijövünk és rengeteg mindent neki köszönhetek.. mit tegyek? azon gondolkozok,hogy titokban tartom ,de előbb utóbb minden kiderül :$

2013. jan. 22. 19:23
 1/1 anonim válasza:

Ez olyan barátság barátság? Mármint nem a párodról van szó ugye? Manapság már mindenki barátnak hívja a másikat...

Amúgy vicces, mert én is képes voltam a családom ellen fordulni egy barát miatt... Aztán most ott tartunk, hogy rá se tudok nézni, állandóan hazudik, követelőzik, önző és még sorolhatnám. Én is azt hittem, hogy örökké tartó barátság lesz, de rajtam kívül mindenki tudta, hogy a kapcsolatunk egyoldalú. Most meg szenvedek, hogy helyrehozzam a baráti és családi kapcsolataimat, amiket elhanyagoltam, sőt tönkretettem egyetlen személy miatt. Vigyáztam a pici lelkére, támogattam mindenben... Komolyan azt hittem, hogy sokat köszönhetek neki, aztán rájöttem, hogy azért voltam búskomor évekig, mert kihatott rám a keserűsége.

Ezzel csak azt akarom mondani, hogy szánj rá egy délutánt egy hosszas gondolkodásra, gondolj bele, hogy tényleg minden úgy van -e, ahogy azt te elképzeled, ő is barátnak tart -e, vagy csak egynek a sok közül, aztán dönts.

Az is lehet, hogy nyugdíjas korotokban is együtt fogtok teázni. :)

2013. jan. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!