Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tényleg, jogosan ennyire...

Tényleg, jogosan ennyire meglepő ha egy csendesebb lány visszaszól? (lent)

Figyelt kérdés

Röviden:15 éves lány vagyok,decemberben töltöttem(8.-os)ebbe az évben jöttem új suliba.Elég sokat szóltak be meg ilyenek de én meg nem nagyon szóltam vissza.Egyik osztálytársam ki írta facebookon hogy valaki adja meg a házit és én adtam meg.Másik osztálytársam(legyen XY)oda írta hogy szép pár vagytok.:D Én meg írtam hogy hülye :D(de csak viccből,amit ő is tud)meg hogy persze,csakis.XD

Erre XY:Te lehülyéztél engem? Az komoly XD Ez már 2-3 napja volt de azóta se nagyon tudta elhinni...Ez tényleg ennyire meglepő és felfoghatatlan? XD



2013. jan. 22. 22:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak hülyéskedik.. Az hogy lehülyézted, még nem számít akkora beszólásnak. Inkább csak mondogatja, esetleg idegesíteni akar vele..

Vagy hülyézd le még egyszer, és ha megint ez a reakciója akkor tényleg meglepődött rajta..XD

2013. jan. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne vedd már komolyan! Csak azt akarja megtudni, hogy valójában annak tartod-e vagy nem. Még egy póénnal elvicceled az egészed lazán kezeled a dolgokat, érezteted, hogy ilyen laza is tudsz lenni akkor minden rendben lesz.
2013. jan. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!