Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 1 év alatt középfokú német...

1 év alatt középfokú német nyelvvizsga?

Figyelt kérdés
2013. jan. 24. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A nulláról? Szerintem nem, de cáfold meg. ☺
2013. jan. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én az angolt próbálom így. Kevesebb,mint egy év alatt próbálok összeszedni belőle egy középfokú nyelvvizsgát.

Rengeteg angol filmet/sorozatot nézek, mindenkivel próbálok angolul kommunikálni, mindent lefordítok... Az írásbeli részével nincs gondom, a beszédtől félek.

Szerintem Neked sem reménytelen, csak a német kissé nehezebb. Azzal én többet szenvedtem :) Hajrá!

2013. jan. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges ! :D én 6.5 hónap alatt kezdtem a németet, és már megvan a középfokú nyelvvizsgám.


Van egy ilyen tanagyag szerűség is és azt rendeld meg ! ( ha érdekel a címe írj privátot.)


2 részre van osztva, egy rész 6 lecke. És van hozzá 2 cd.


Én ezzel tanultam meg, de nekem azért tartott 6.5 hónapig mert naponta csak egy órám volt a tanulásra.

De hogyha intenzívebben tanulod (naponta 3-4 óra ) Akkor szerintem sikerülni fog negyed/fél év alatt is ! Sok sikert !

( Így tettem le az angol,francia,spanyol,német középfokú nyelvvizsgát is )

2013. jan. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
6.5 hónap alatt tanultam meg , de a nulláról kezdtem * (előző voltam)
2013. jan. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm:) engem lebeszélt róla a tanárom.10es vagyok, 4 óta tanulok németül. nyáron sok időm lenne rá.nekem a hallásértéssel van csak gondom.:/
2013. jan. 25. 14:29
 6/6 A kérdező kommentje:
de ahogy látom, te már több nyelvet tanultál:) neked akkor biztos könynen megy a nyelvtanulás, és jó nyelvérzéked van.nálam ez nem így van:/
2013. jan. 25. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!