Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Teljesen új gépemen (1 gigás...

Teljesen új gépemen (1 gigás videókari ATI radeon 5770 HD,4 magos gigabyte,4 giga memória, új gigabyte alaplap) miért akadozik a Call Of duty 2?

Figyelt kérdés

Nem tudom teljesen mi a neve a cuccoknak, mert bátyám vette, de ez teljesen lényegtelen. Ez a hiba már régebben is előfordult a régi gépen, amit valahogy meg is csináltam, de már nem tudom hogyan. A LÉNYEG; ha 250-en van az fps-em, akkor connect interrupted, megindul a játék de egyből megint. Aztán 1-2 másodpercig jó, és megint connect interrupted. Vagyis folyamatosan kifagy, így lehetetlen játszani. Azért írtam, hogy 250 fps-nél, mert 125-nél már nem csinálja, megy folyamatosan a játék. NEM SZERETNÉK OLYAT, HOGY AKKOR 125-EL JÁTSZAK. Szeretném tudni a hiba forrását, és hogy hogyan tudnám kiküszöbölni. Fontos még, hogy csak internetes kapcsolattal csinálja ezt. Ha simán elindítok egy szervert a gépen, úgy nem csinálja, ha 600 az fps-em akkor sem. Azt még igaz nem próbáltam, hogy mi van, ha másik gép is rácsatlakozik a szerverre, de gondolom akkor is jó. LESZŐGEZNÉM, hogy az internettel, illetve a kapcsolattal semmi probléma nincsen. Már mindent átnéztünk, a net kapcsolat a gép felé 100%-osan tökéletes. A gépen, mivel új, az win7 is teljesen új, illetve a játék is már 3x újra lett telepítve, és mindannyiszor máshonnan szedtem le a patchet is. Teljes rendszervizsgálatot is csináltam, tehát nincs vírus.


Tehát egy bizonyos fps-ig (125-nél teljesen jó) nincs gond, aztán nagyobb fps-nél meg amit leírtam. Ezen információk tudatában szeretnék tőletek segítséget kérni.


2013. jan. 24. 18:27
 1/4 A kérdező kommentje:
A címbe kihagytam, de gondolom logikus. Tehát a processzors gigabyte és 4 magos.
2013. jan. 24. 18:28
 2/4 anonim ***** válasza:

Tuti, hogy nincs baj a neteddel?


Indíts el egy ping mérést és játék közben nézd, hogy nem-e megemelkedett a pinged.

2013. jan. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, de mint leírtam a nettel semmi baj nincs. A kedvedért azért így is kipróbáltam, beállítottam 250-re az fps-t, de ugyanaz, mintha 125-ön lenne. Ugyanolyan gyors a net mindkét fps-el, csak 250-el a cod nem jó ugye. Tehát a probléma nem az internettel van, ez 100%. Úgy emlékszem, talán a processzornak nem tetszik valami, de ez nem biztos.
2013. jan. 27. 21:49
 4/4 A kérdező kommentje:
Meg van a probléma. Az volt amit gondoltam. A processzorom 4 magos, de amikor elindítom a játékot csak 1 mag megy. Feladatkezelő, cod2.mp.exe fáljra jobb klikk, affinitás beállításai, és összes mag, így megszűnt a problémám. :) Gondoltam leírom, ha másnak is ilyen problémája lenne tudjon róla mi a gond. :)
2013. febr. 28. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!