Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen tapasztalataitok vannak?

Milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés
Milyen tapasztalataitok vannak a Red Models Agency-rol?Most lattam meg az ugynokseget!Valaki modellkedik ott,esetleg tud valamit!Valaszaitokat elore is koszonom!

2013. jan. 25. 14:17
 1/1 anonim válasza:
Én nem dolgozom náluk, így tapasztalatokat se tudok ezzel kapcsolatban mondani róla.De szerintem ez egyike a " húzzunk ki az emberek zsebéből minél több pénzt" ügynökség.Megnéztem az oldalukat és így ránézésre sem győzött meg arról, hogy ők egy megbízható,komoly ügynökség lennének. Ha jelentkezni akarsz valahova, akkor én inkább az Attractive,Art,ICON,VM,Visage ügynökségeket ajánlom, ők tényleg jók és sok híres modellről is lehet hallani akik ott dolgoznak. Náluk tényleg érdemes lenne megpróbálni :)))
2013. jan. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!