Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Középiskolás kollégistának...

Középiskolás kollégistának mikor van kimenője? Hogy jut el a suliba? Milyen egyátalán a kollégium

Figyelt kérdés
érdekel mindenféle a témával kapcsolatban :) köszönöm
2013. jan. 25. 22:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Én kolis vagyok, nekem menetrend annyi hogy, fél 8-ra

suliba kell menni 8-ig áhítat utána 3-ig suli, 4-től vissza a

suliba tanulni háromnegyed 6-ig, akkor kaja szünet és

megint tanulás háromnegyed 7-től 8-ig. Utána vissza

koliba, van egy kis időd közbe kaja, készülődés, takarítás

fél tízkor takarodó.

Van hogy beraknak + programot és kilencre érünk vissza

a koliba, valamint van hogy szemetek, és elvisznek reggel

5-kor meg reggel 6-kor is tanulni. Ha hangosak voltunk este.

Szóval egész nap bsszuk a rezet, nincs időnk kipihenni magunkat, és akkor a 0. órákról még nem beszéltem.

Ha hat óránk van akkor 2 kor végzünk, és akkor van időnk

szét csapni magunkat 4-ig...

Tavaly sokkal másabb volt a rendszer, több szabad idővel. Most nagyon bekeményítettek, mert azt hiszik a tavalyi"lazaság" miatt lettek olyan rosszak az éretségik, pedig csak züllött füvesek voltak:D

Jövöre majd más lesz.

Amúgy egyházi(református) iskola, jó hírnévvel, mert megy a propaganda rendesen. Én személy szerint szeretem, de csak a haverjaim miatt, tényleg jó társaság.


A koliról meg annyit, hogy megkell szokni, utána már mindegy igazából, hogy milyen :D

ugyis a társaság a lényeg. Mivel napi24-ben összevagyunk zárva elég családias a kapcsolat( családiasabb mint a testvéreimmel, vagy a családommal). Az egész olyan mint egy buliház, legalábbis régen olyan volt, de most nagy vàltozások vannak.

jah és a suli kb 3 perc gyalog.

16f

2013. jan. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm. most én is katolikus gimnáziumba járok, de jövőre (9-es leszek) és nem szeretnék ilyen vallásos suliba menni, mert túl sok a szabály...:) még egyszer köszi, kicsit durván hangzik :S :D
2013. jan. 25. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!