Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A kilencedik osztály nehéz?

A kilencedik osztály nehéz?

Figyelt kérdés
Most lettem 9.-es de már 2 éve ebbe a suliba járok, mert hatosztályos gimnázium.
2009. szept. 1. 15:21
 1/6 anonim válasza:
Az attól függ. Ha megvannak a megfelelő alapok, akkor nem nehéz. Persze folyamatosan kell tanulnod itt is, akkor venni fogod az akadályokat.
2009. szept. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
Igen iszonyatos, rohadt nehéz :S
2009. okt. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a matek rohadt nehéz :S és egyre nehezebb lesz...
2009. okt. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

matekból eleve van 4-5 egyesem .. :D

már most. akkora bukta lesz mint az atomrobbanás.

nehéz amúgy,és ez még nem is a 14. :SS

2009. okt. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A fizika nehéz a többi szerintem jó én el se hiszem mintha tegnap lettem volna kilencedikes és már tizedikbe járok gyorsan elmúlt....kell figyelni az órán és felelés dolgozat elött átnézni...persze egyénfüggő de és így tök jó eredményeket tudok elérni, mellesleg a te helyzeted más ha már ismered az osztály... :D


Szerintem a matek érthető persze én inkáb humán érdeklődésű vagyok az irodalom a dráma a rajz....de a matek szerintem érthető volt...bár ez a tizedikes hat gyökjel alatt négyszer hatványozva valami szám dolgot nem nagyon értem de majd ha jövőre feltesze ezt a kérdést akkor mesélek :D

2009. okt. 25. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja én is humán vagyok amúgy, szóval csak 3 matekom van 1 héten de abból sajnos új tanárunk lett, szóval az most nem megy olyan jól, de a többi igen :D Szóval nem kellett volna paráznom :D
2009. okt. 25. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!