Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi kell ahhoz, hogy Twitteren...

Mi kell ahhoz, hogy Twitteren valami trend legyen?

Figyelt kérdés
Többet közt arra gondolok, hogy hány felhasználó kell hozzá, és mennyi tweet?

2013. jan. 26. 16:13
 1/6 2xSü ***** válasza:
Ez nem mennyiségi, hanem minőségi kérdés. Hiába gyűjtesz össze egymilliárd követőt, hiába írsz óránként három tweetet, attól még lehetsz szánalmas.
2013. jan. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen ilyen ez a mai világ...

És mi lesz ha nagy trend lesz valami?

Virtuális sikerélményed lesz?

2013. jan. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem értem, mire fel ez a nagy parasztság, ez csak egy ártalmatlan kérdés volt, semmi több:)
2013. jan. 26. 19:08
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát nézd,szerintem valami nagy eseménynek kell történnie,vagy valamit ki kell találni és híresztelni.

Fontos hogy vagy vicces, szörnyű,provokatív,esetleg hírességhez kapcsolódó legyen,hiszen ezek a hírek jobban terjednek.

2013. jan. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 2xSü ***** válasza:
(Lehet, hogy rosszul fogalmaztam, nem rád akartam vonatkoztatni a dolgot, hanem csak úgy általában. Átfogalmazom: Attól, hogy valakinek sok követője van, attól még nem lesz trend az, amit csinál. Attól, hogy valamit sokan továbbadnak, az sem feltétlenül trend, bár itt már jobban meg kellene fogalmazni, hogy mi az, hogy trend.)
2013. jan. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

lehet, hogy valóban pontatlan volt a megfogalmazásom. igazából arról lenne szó, hogy már kb. 1 hónapja én, és még jópár száz másik ember "trendelünk", valami eszméletlen mennyiségben, és már kezdjük azt hinni, hogy a twitter direkt szívat minket.. szerettük volna megjelöltetni Magyarországot egy turné helyszíneként, ezért van ez a felhajtás, és jó lenne, ha trend lenne, mert így nem igazán fognak felfigyelni ránk..

a kérdést azért tettem fel, hogy kb. be tudjuk mérni, hogy kinek hányszor kell még ezt kiposztolnia, vagy hogy még hány ember kéne ehhez az egészhez..

(bocsánat a regényért) :)

2013. jan. 26. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!