Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy alakítsam át teljesen...

Hogy alakítsam át teljesen (új bútorok, szőnyeg, díszek. Stb. ) a szobámat olcsón?

Figyelt kérdés
Mivel a szobám utoljára 6 éves koromban lett átalakítva jó lenne egy új arról nem is beszélve hogy akkor még nem tudtam dönteni.Át akarom alakítani a szobámat úgy hogy tükrözze a stílusom,de nem tudom hogy hol kezdjem.Narancssárga a falam(kedvenc szín,ez marad)van egy hörim,egy sárga szőnyegem,barna szekrény,barna ágy,barna íróasztal.Ez egy átlagos,unalmas szoba.Az én stílusomba meg ezek tartoznak bele:Szent Johanna Gimi(könyv,aki nem tudná),tánc(mindegy milyen),fotózás,állatok,zene...kb.ennyi.Hogy alakítsam át a szobámat,hol tudnék ezekhez a témákhoz kapcsolódó dolgokat szerezni olcsón?

2013. jan. 26. 18:40
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
13/L vok.
2013. jan. 26. 18:42
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

SzJG: Szerezd be az egész könyvsorozatot, vagy ha erre nincs kimenőd, nyomtass ki "keep calm"-os lapokat, amire valami szjg-s van ráírva(pl keep calm and read szjg), és ragaszd fel a faladra.


Tánc: Hát, ez kifogott rajtam. Ha van kedvenc táncosod, akkor arról egy fotó, vagy egy nagy tükör, ami előtt gyakorolhatsz...


Fotózás: Vannak olcsóbb fényképezőgépek, akár használt, akár nem, interneten keress rá, ha van rá pénzed, rendeld meg.


Állatok: Ott a hörcsögöd, nem? :)


Zene: Albumok a kedvenc előadódtól.


Sajnos olcsón, nagyon olcsón nem tudsz szobát átalakítani. Viszonylag olcsón, az már más. Gyűjtsd a pénzed, majd kérd meg a szüleidet, hogy ami nagyon drága, abba szálljanak be egy kicsit pénz terén.Remélem, tudtam segíteni. :)

2013. jan. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

szerintem bútorokat ne nagyon változtass rengeteg pénz. nekem fa bútorok vannak, utálom, fehéret akartam, de lemondtam róla mert nincs pénz rá...

falra: nyomtass ki képeket az együtteseidről és rakd fel violinkulcs alakban őket a falra(vagyis hogy a képek egy violinkulcsot alkossanak):D remélem érted. fotózás: höridről fotósorozat jó minőségben, képkeretbe (ikebana van olyan hogy egy keretbe több kép fér) és mondjuk amit az előző írt: Keep calm and make a photo (pl) ezt nyomtasd ki.. Szőnyegeket inkább SALE-en nézz (csekkold a jysket jó cucock vannak), tárolódobozokat próbálj cipősdobozokból készíteni: http://www.youtube.com/watch?v=x_IhuEdFA7Y ez egy klassz videó!

ilyen égősort is rakhatsz a faladra (tudod ami karácsonykor van általában) elég jól néz ki... egyelőre ennyi ha még vmi eszembe jut mondom:D sok sikert!

2013. jan. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszi.

Első válaszoló:

Az SZJG-t nem tudom beszerezni,mert már megvan(kedvenc sorozatom):D a tábla viszont jó ötlet.A nagy tükröt nem igazán tudnám hova rakni,mert kicsi a szobám.

2013. jan. 27. 18:10
 5/15 A kérdező kommentje:

2. válaszoló:

Jó ötlet a violinkulcs elrendezésű minta,majd megcsinálom.Van egy jó fényképezőgépem,általában csak élatképeket szoktam vele csinálni(a hörimet elég nehéz lefotózni,állandóan mozog.A dobozolós mócert már párszor alkalmaztam,de unalmasnak találtam,ezzel a videóal sokkal ötletesebb.Nem mondok le a bútorokról,mert itt nállunk nem olyan drágák egy gardrób kb.20.000 és mivel nem olyan nagy a szobám,mint az előző válaszolónak is írtam,így elég lenne egy gardrób,egy kisebb komód,2-3 fali polc,esetleg egy fésülködőasztal(nem olyan sok).

2013. jan. 27. 18:17
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Első vagyok. Az én válaszaimat soha sem pontozzák, vagy csak nagyon ritkán. :/ Megtennéd, hogy pontozod? Nagyon megköszönném!Előre is nagyon nagyon köszi!

2013. jan. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Pontoztalak.:D
2013. jan. 28. 15:50
 8/15 anonim ***** válasza:
A bútorokat le lehet csiszolni és átfesteni házilag is, kérd Apukád segítségét.
2013. jan. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Kérném és jó ötlet leenne ha nem lenne túl bonyolulutak a bútoraim(pl.:egyik szekrényem:középen rajta van a tv,tv felett 3 soros tartópolc,tartópolcok mellett 2 becsukható ajtós kis szekrény,alatta 2 oldalról kis kocka polcok,tv alatt vékony tartó,az alatt 3 szekrény ajtóval)és ez egy szekrényem(lehet hogy kicsit érthetetlenül írtam le,de jobban megfogalmazni nem lehet és képet sem tudok róla mutatni.Azért köszi.:)
2013. febr. 2. 07:39
 10/15 anonim ***** válasza:

A #8-as vagyok.


Én annó a barátom segítségével megcsináltam. Egy festett bútorkészletet (nagyszekrény, íróasztal, szék, komódok), és egy lakkozott szekrényt csiszoltunk le és festettünk át pár nap alatt. De csak olyan időben javasolt, mikor tárva lehetnek az ablakok, de még jobb, ha van udvarotok.

2013. febr. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!