Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mért van ez? Mért nem létezik...

Mért van ez? Mért nem létezik fiú lány barátság?

Figyelt kérdés
Bárki fiúval össze ismerkedem nem telik bele 3hét és jön, hogy szeret engem meg, hogy nem tud nélkülem élni... én meg nem akarok barátot.. Mért nem lehet csak simán fiú lány barátság?? És az utóbbi időbe mindig ez van..
2013. jan. 26. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem van, igaz én fiú vagyok, de vannak làny baràtaim...talàn azért mert nem egyértelmü nekik hogy mit akarsz tölük, ês félre értik
2013. jan. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem is vannak lány barátaim
2013. jan. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én pl. meleg vagyok, úgyhogy biztosan nem akarnék többet, mint barátság. :)
2013. jan. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát nekem egyszer megtetszett egy lány...De utána kiderült hogy mással jár...Betegesen kerestem egy másik lányt szóval most mással járok nem vele...De azóta nagyon jó (barátok) vagyunk...Na szóval a lényeg hogy szerintem van fiú lány barátság..De csak azért mert az egyik fél szereti a másikat...És utána el mondja de a másik félnek meg nem az esete..Erre megromlik a baráti kapcsolatuk....És ezért nem mondtam el neki....:/
2013. ápr. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!