Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy az a srác aki...

Mit tegyek hogy az a srác aki nekem nagyon tetszik viszonozza az érzéseimet?

Figyelt kérdés
van egy srác aki nagyon tetszik és tudja hogy nekem bejön. Olyan furán néz rám ha meglát,mindig kicsit nyitva van akkor a szája.A barátnőmmel néha szokott is beszélgetni,és múltkor is megkérdezte tőle hogy még mindig tetszik-e nekem.

2013. jan. 26. 20:42
 1/2 anonim válasza:
győződj meg róla, hogy te is tetszel e neki. Én úgy győződtem meg róla, hogy a kiszemeltemmel elmentem egy elég hideg esti bulin sétálni, direkt nem vettem magamra kiskabátot, de a fiún volt. szóval elmentünk sétálni, majd egyszer csak mondtam, hogy fázom. ilyenkor felkínálta a kabátját, én meg elfogadtam tőle. attól a naptól kezdve egy pár vagyunk. Ha felkínálja a kabátját, akkor nyerő az eset, ő is szeretné valahogyan viszonozni az érzéseket. :D
2013. jan. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
de ha nem kínálja fel a kabátját, akkor nem is törődik annyira veled, hagyd a fiút...én hagynám :/
2013. jan. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!