Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki tud magyar dayz csapat? És...

Ki tud magyar dayz csapat? És ha van beengetek?

Figyelt kérdés
Ha igen írjatok és a skyped van akkor jelölj be skypenevem:berki.viktor6
2013. jan. 27. 11:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Lennél olyan kedves, és leírnád magyarul a kérdést, hogy lehetőségünk legyen válaszolni rá?
2013. jan. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sajnos az elsőnek igaza van... ha nem tudsz írni se,ne számíts arra,hogy bárki is felvesz...
2013. febr. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A dayz az egy angol szó
2013. febr. 17. 17:19
 4/6 anonim ***** válasza:

A dayz angol szó? Jó lehetsz angolból nagyon, hogy ilyeneket is ismersz.


Amúgy arra próbáltam utalni, hogy nagyon rossz a helyesírásod:


Szerinted annak a mondatnak van értelme, hogy "Ki tud magyar dayz csapat?"

Véletlenül nem úgy kellett volna írni, hogy "Ki ismer magyar dayz csapatot?"


A "És ha van beengetek?" helyett pedig nem lett volna jobb a "És ha van, beengedtek?"


Továbbá a "Ha igen írjatok és a skyped van akkor jelölj be skypenevem:berki.viktor6" helyett inkább a "Ha igen, akkor írjatok, és ha skype-od van, akkor jelölj be! A skype-on a nevem:berki.viktor6" szöveg helyesebb lett volna.


(Mellesleg, a dayz véletlenül nem DayZ, mint az ArmA zombis modja?)

2013. febr. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 DarkSpieler válasza:

Nem azert jott ide a gyerek, hogy korrepetald! Amugy van Arma 2 DayZ mod es van DayZ(mas neven DayZ Standalone vagy DayZ SA)


Ha szeretnel engemis ki oktatni, hogy nem irok helyesen , hat akkor csak tessek ! Soha nem tanultam magyarul es nincs magyar billenytyuzetem hogy ekezetekkel irjak.



Valaszt a kerdesedre nem tudok adni, viszont ha meg mindig jatszol es egyedul akkor itt van par TS3 Ip :87.229.77.94:9038 ;ts.clans.hu:9989 . Ha fel messz biztos talalsz valakit aki jatszana veled.

2015. szept. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Amugy van Arma 2 DayZ mod es van DayZ(mas neven DayZ Standalone vagy DayZ SA)"


A DayZ SA 2013. december 16-án jelent meg. A válaszomat 2013. február 17-én írtam...

2015. szept. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!