Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Titeket is megfertőzött a...

Titeket is megfertőzött a Twilight Vírus vagycsak engem kínoz?! XD

Figyelt kérdés
2009. szept. 1. 18:59
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
50%
én imádom :D és nem azért mert mások is imádják.. egyszerűen érdekel.. és akinek nem tetszik, annak se kell ilyen ocsmány dolgokat írni [pl. divatszar stb..] mostjoo h nem tetszik, de attól még írhatja szépen is.. ennyit erről.. -.-
2009. okt. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

jah szerintem is nagyonjoo :D

amugy nem csak a tinik szeretik mert az ofőmnek is a kedvenc filme (mellesleg ő 30éves..) szal télleg nemkell leszólni... :|

2009. okt. 27. 20:17
 13/24 anonim ***** válasza:
50%
IMÁDOOOOOOOOOOOOOM!!!!!!!!!!!!! 24 éves vagyok, menyasszony, mégis Edward nagy kedvenc!! A lányok közül pedig Alice!!!!!!!
2009. okt. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
65%

megnéztem, rosszabbra számítottam (de olyan túlságosan jó nem volt)

egyszer nézhetős kategória

2009. okt. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

hát nemtom én angolul szeretem nézni a legjobban mert jobb a hangjuk... de már annyiszor megnéztem hogy tudom az egész filmet kívülről ×) de komolyan... (angolul...)

:D

2009. okt. 30. 17:20
 16/24 anonim válasza:
47%
Engem is!!!! azt hittem az elején hogy hülyeség de ma már csak úgy falom a könyveket!xD
2009. okt. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

tudom h gáz de én egyszerűen képtelen vagyon belekezdeni a könyvekbe :D:S

inkább filmben nézem meg mer ugy látom szal sokkal jobb :)

(+nemszeretekolvasni..:| )

2009. okt. 30. 22:49
 18/24 anonim ***** válasza:
47%
Én teljesen a hatása alatt vagyok, a filmet mindig megnézem, ha tehetem. Már kb. kívülről tudom, de még mindig tudok sírni 1-2 jeleneten. A könyveket most töltöttem le, az 1. részt már kinyomtattam, holnap akarom elkezdeni. Ahogy ismerem magam, rá is fogok kattanni rendesen.
2009. okt. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

ja annyira Joo :D uristen ha kinyomtatod az hány oldal lesz majd :O ?! többe fog kerülni a tinta mint a könyv.. :|:D

neméri meg jobban megvenni ? ×)

2009. okt. 31. 11:04
 20/24 anonim ***** válasza:
65%
Nem éri meg jobban megvenni, mert úgy csináltam, hogy rátettem pendrive-ra, felraktam a munkahelyi gépemre, és ott nyomtatom ki. Egyébként tegnap délelőtt kezdtem el az 1. részt olvasni, és már majdnem a végére értem.. Tudtam, hogy ez lesz, egyszerűen nem tudom letenni. :) Egyébként aaanyira jó lenne, ha a valóságban is lenne ilyen... :) 23:11 voltam
2009. nov. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!