Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Titeket is megfertőzött a...

Titeket is megfertőzött a Twilight Vírus vagycsak engem kínoz?! XD

Figyelt kérdés
2009. szept. 1. 18:59
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
67%
én megsem néztem,de nem is akarom,túlságosan divatfilm lett :D
2009. szept. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
67%
Sosem fertőzött meg egy divatsz@r sem. Márpedig a Twilight divatsz@r. Én a szerencsés (és normális) immunisak, és így túlélők csoportjába tartozom.
2009. szept. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
67%
csak téged :P
2009. szept. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
75%
Nem, én már kinőttem az ilyen gagyi, hatásvadász hülyeségekből.
2009. szept. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
34%
Az utolsó bekaphatja.... Engem még nem de nagyon kiváncsi vagyok...
2009. szept. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
55%
20:18: ha nem tudod miről van szó, minek szólsz be? Igenis hatásvadász és gagyi. Vagy 50 oldalon keresztül lehet olvasni az értelmetlen párbeszédeket és enyelgést, nekem nem jön be az ilyen. Persze a kisiskolásoknak tetszik, mert ez egy szerelmi történet, meg különben is, az "Edward oan sexy <333", közben meg egy nemlétező személyről van szó...ahelyett, hogy körülnéznének a valóéletben...szánalmas.
2009. szept. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

sztem meg jofilm..

:D

2009. szept. 2. 18:59
 8/24 anonim ***** válasza:
81%
először amikor bejött és a CoolLive-on szinte folyton erről volt szó, nagyon fosnak tartottam, és az osztályba is szinte minden lány erről beszélt... kb. 3 napja vettem rá magam egy unalmas estén, hogy megnézek YouTube-on belőle 1 kis részt, de nem bírtam abbahagyni, annyira lekötötte a figyelmemet. azóta letöltöttem a az összes részét, és nagyon tetszik könyvben, nagyon gyönyörű történet, sokszor sírtam rajta. teljesen a hatása alatt vagyok.
2009. szept. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

naugye hogy jo :D

sztem csak annak nemteccik aki nemláttamég...

2009. szept. 13. 16:38
 10/24 anonim ***** válasza:
52%
Azért gondolod így, mert nem bírnád elviselni a tudatot, hogy valakinek más a véleménye. Nem baj, majd te is kinövöd.
2009. okt. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!