Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Leszbikus ismertetőjelek?

Leszbikus ismertetőjelek?

Figyelt kérdés
Tehát kérdésem annyi lenne, milyen jelekkel tudathatja valaki, hogy leszbikus. Gyűrűt hol hordja és sok más. Mert ezek sem egyértelműek sokszor. Szóval több ilyen "jelet" szeretnék megismerni.

2013. jan. 27. 12:41
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

a legelterjedtebb szerintem a hüvelykujj gyűrű, a viselője általában tisztában van a jelentésével, és nem csak divatból hordja.


én ha tömegkölekedésen vagyok, akkor pl. azt is figyelem, h ki hogy ül/áll, mert az is sokat elárulhat, pl. én utálom keresztbe tenni a lábam, max úgy mint a fiúk, meg ált. terpeszben ülök, ha állok, akkor is kényelmesen támasztok valamit.

bár ez azért kevésbé konkrét, mint a gyűrű, de szemezés alapjául szolgálhat.

apropó szemezés, egy árulkodó tekintet, vagy egy szégyenlősen félrekapott szempár is apróbb jel lehet, ezekt mindig valami kis mosollyal viszonzom.


remélem valamit tudtam segíteni, bár ezek csak saját tapasztalatok :)

2013. jan. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!