Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Becsaptak az Apródon! Hiába...

Schudo kérdése:

Becsaptak az Apródon! Hiába van számla számom névvel, vagy telefonszámom, a feljelentésem nem ér semmit! Van-e ötletetek?

Figyelt kérdés

December 11.-én egy X-boxot vettem Lorex felhasználótól! Varsányban lehetett volna átvenni.A számlatulajdonos neve:-Szirmai Jenő Zsolt Szla.szám:11773133-00524485 45000,-ftot utaltam.

-e-mail elérhetősége: dadasuprame1992@gmail.com(Rezso Podi) Tel:+36313163211 (ami azóta nem létezik!)


Dec.16.-án megtettem ellene a feljelentést, és képzeljétek január 29.-én be hívtak a rendőrségre, hogy 50 000,-ftig csak szabálysértés, és sem az OTP. sem a telefontársaság nem ad ki személyes adatokat mert ez még nem bűncselekmény!!!

Van valakinek ötlete???

Előre is köszönöm a válaszaitokat!



#becsapás #az apródon!
2013. jan. 28. 14:14
1 2
 11/20 anonim válasza:

Fel kell jelenteni mindenféleképpen, több ügyből kifolyólag már nem szabálysértés! Engem is átvert ez a k..ög, utánaolvastam a dolgoknak. Aki megtette a feljelentést, írja meg az ügyiratszámot. A facebookon keressetek rá a svindlerek listájára. Volt már sikeres ügye is a rendőrségnek, nem kell feladni!

Az adatok amiket eddig megtudtam:


Név: Podmaniczky Rezső

A Címe: 1031.Amfiteátrum utca2.3 emelet.27 .ajtó

Számlanév : Pap-Power Bt.

Számlaszám : 101014870503480001003006

Email cím: dagadt1992@gmail.com

Hirdetési link: [link]

Telefonszámon elérhető volt: 06/305568828

2013. febr. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
Ja és fent van az iwiw-en, facebookon is!!!
2013. febr. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Szia!

Az én részemről mindent megtettem!!!

Még a rendőrségtől nem kaptam semmit, de türelmesen várok!

Egy húsz éves kis köcsög, meg éli világát!

Az ilyent anya szülhette???

2013. febr. 27. 10:26
 14/20 anonim válasza:
Ti vagytok a hülyék..Minden oldalon ami ilyen benne van a SZABÁLYZATBAN HOGY SOHA NE UTALJ ELÖRE! TUDDOD SZABÁLYZAT AMIT ELOLVASÁS UTÁN BEJELÖLSZ ELFOGADOD MAJD MEHET A REGISZTRÁCIÓ! CSAK UGYE SOKAN NEM OLVASÁK EL, CSAK BEJELÖLIK HOGY ELOLVASTAM ELFOGADOM,MAJD MIKOR MEGSZIVJÁK JÖNNEK A GYAKORIRA SIRNI ....
2013. márc. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:

Engem is átvert ez a csíra!

Szeretném kérni tőletek, hogy mindenki akit átvert ez az állat, gyűjtsük össze az adatokat, amit tudunk, illetve aki volt már rendőrségen, az okiratszámot írja le. Jövő héten megyek a rendőrségre feljelentést tenni, azonban egyedül nem hiszem hogy komolyan vennének. Viszont ha beállítok jónéhány esettel és főleg korábbi feljelentésekre hivatkozva, biztosan foglalkoznak velem. Az email címem: taj1989@freemail.hu, ide is küldhettek ha nem akarjátok itt megosztani nyilvánosan.

Nekem az alábbi adatokat adta meg:

Podmaniczky Rezso Frigyes

Bpbank : 101014877728130001003000

ezeket hirdeti jelenleg:

[link]

Én az xbox-ot akartam megvenni, utánvétellel akartam, de nem ment bele(mert anyagi gondokkal küzdködnek), ajánlotta hogy írjunk szerződést, végül abba ment bele, hogy előreutalok 20 ezret, és a többit ha megjön az xbox. Hát nem jött meg. Én voltam a hülye, hogy belementem...

2013. márc. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Arra válaszolnék,hogy én vagyok a hibás!

"MÉG A REKLÁMBA IS AZT NYOMJA AZ ALLEGRUP KFT ez a jófogás, az apród, a Vatera és a Teszvesz ÜZEMELTETŐJE, HOGY MIND ELLENŐRZÖTT HIRDETÉS VAN AZ OLDALAIKON!

Na figyelj: A rendőrségen amikor fel jelentettem a mókust azt mondták, hogy most az a sláger, hogy utánvétellel átveszed a csomagot amit, nem nyithatsz ki a futárnál és amikor már elment a futár és már ki is fizetted a csomagot és kinyitod a dobozt és szemét van bent akkor mi van??? ELŐVIGYÁZATOS VOLTAM!!! Még is át vertek???


Csak ennyit szerettem volna véleménynek írni!

2013. ápr. 5. 19:43
 17/20 anonim válasza:

És nem tünt fel hogy XBOX T árul de anyi lovéja nincs hogy postára tudja adni??? a futárnak kutya kötelesége meg várni hogy kinyisd, hisz ha sérült akkor nem vagy köteles átvenni,egyébként nem irom alá hogy átveszem amig nem nyitom ki,ha meg szemétvan benne már a csomag súlyán lehet érezni hogy pl XBOX nehezeb min ha teli tömök egy dobozt pár ujság papirral.

Lehet hogy minden hol ezeket az olalakat nyomják, DE A SZABÁLYZATBAN ATTÓL MÉG BENNE VAN HOGY SOHA!!!!!!!!!!! NE UTALJ ELÖRE!!!!!!!!!! AZ OLAL AZ ELÖRE UTALÁSBÓL SZÁRMAZÓ ANYAGI KÁROKÉRT FELELÖSÉGET NEM VÁLAL.!!!! kÉRDEZÖNEK:

RÉSZ AZ APRÓD SZABÁLYZATÁBÓL, HA ELOLVASTAD VOLNA TUDNÁD, ÉS NEM ITT SIRNÁL:::Az apród.hu működtetését az Üzemeltető közvetítő szolgáltatóként, az Ekrtv. rendelkezései szerint végzi. AZ ÜZEMELTETŐ SEMMIFÉLE FELELÖSÉGET NEM VÁLLAL AZ apród.hu-n tett,NEM TŐLE SZÁRMAZÓ FELHIVÁSOKKAL AJÁNLATOKKAL és az ezek alapján létrejött szerződésekkel vagy bármely szerződés létrejöttének elmaradásával, továbbá a Szolgáltatás hibájával vagy megszüntetésével kapcsolatban. Ezért az Üzemeltető, többek között, nem felel az apród.hu-n meghirdetett termékek minőségéért, biztonságáért és jogszabályi megfelelőségéért és NEM VÁLLAL KÖTELLESÉGET EZEN TERMÉKEK ELLENÖRZÉSÉÉRT. NEM FELLEL továbbá a meghirdetett TERMÉKEK/SZOLGÁLTATÁSOK VALÓDIASSÁGÁÉRT, VAGY AZÉRT HOGY A VEVŐK TÉNYLEGESEN MEGTUDJÁK VENNI, az eladók pedig ténylegesen el tudják adni a termékeket, nem tudja biztosítani, hogy a felhasználók az egymás közötti tranzakciót végérvényesen be is tudják fejezni.

dE OLVASD EL ITT AZ EGÉSZET!: [link]

2013. ápr. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Azt írtad, hogy 35 éve vásárolsz netről! Nekem az elsők közt 1999-be kötötték be a betárcsázós netet!

Ha ennyit vásárolsz akkor tudhatnád, hogy a futár eléd vágja a szerződését, hogy ha nem sérült a csomag nem várja meg, hogy te kibontsd!!! ENNYIT ERRŐL!!!

És a kérdésemre te nem segítséget, csak csupa vádaskodást írtál! ELFOGADOM!

De még egyszer is azt kívánom, hogy te ne járj így!

De, ha még is egyszer meg szívod,jusson eszedbe ez mind amit nekem leírtál! Másnak-máskor én is tudok tanácsot illetve le b...ást írni adni!

2013. ápr. 7. 23:02
 19/20 A kérdező kommentje:

Feltettem Januárban a kérdést!!!

Nagyon sok privát üzenetet is kaptam!!!

Sok segítőkész ember adott tök jó tanácsokat!!!

Még két fórumon is közzé tettem a sztorimat!!!

Annyian lettünk, hogy megérte ezt az egészet elkezdeni!!!

A mai nap kaptam a Soproni rendőrségről egy levelet, hogy át adták a Nyíregyházi rendőr kapitányságra, mert a szabálysértésből át minősítették csoportos emberek ellen: ÜZLETSZERŰ CSALÁS BŰNCSELEKMÉNYRE!!!

Valami Robotzsaru vissza ellenőrzéssel meg alapozottan gyanúsítanak egy vagy több személyt!!!

KÖSZÖNÖM A SEGÍTSÉGETEKET!!!

2013. ápr. 9. 13:27
 20/20 tommyking válasza:
Örömmel közlöm hogy kapott 2 év 3 hónapot. Zoli haverja 1év 6 hónapot.
2014. júl. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!