Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Becsaptak az Apródon! Hiába...

Schudo kérdése:

Becsaptak az Apródon! Hiába van számla számom névvel, vagy telefonszámom, a feljelentésem nem ér semmit! Van-e ötletetek?

Figyelt kérdés

December 11.-én egy X-boxot vettem Lorex felhasználótól! Varsányban lehetett volna átvenni.A számlatulajdonos neve:-Szirmai Jenő Zsolt Szla.szám:11773133-00524485 45000,-ftot utaltam.

-e-mail elérhetősége: dadasuprame1992@gmail.com(Rezso Podi) Tel:+36313163211 (ami azóta nem létezik!)


Dec.16.-án megtettem ellene a feljelentést, és képzeljétek január 29.-én be hívtak a rendőrségre, hogy 50 000,-ftig csak szabálysértés, és sem az OTP. sem a telefontársaság nem ad ki személyes adatokat mert ez még nem bűncselekmény!!!

Van valakinek ötlete???

Előre is köszönöm a válaszaitokat!



#becsapás #az apródon!
2013. jan. 28. 14:14
1 2
 1/20 anonim válasza:
szia!! engem meg egy hettel ezelott szobaton 30.000 ft al loptak meg az aprodon!!! ugy hivtak a sracot h podmaniczky rezso frigyes!! nekem azt kamuzta h kanizsai. ps3at akartam tole cenni de a a csomag soha nem ert ide. en nem jelentettem meg fel mert tudom h nem fognak csinalni vele semmit!!! ez a Magyar rendorseg.. szanalmas!!!
2013. jan. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
es a felado szelveny is megvan mert nem neten adtam fel... ha meg csinalok vele vmit akk meg engem jelent fel mert hozza ertem!!
2013. jan. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 szántóvető ***** válasza:
feljelentést csak lehet tenni!Rendőr mit javasolt?ha van ügyvád ismerős a családban akkor kérdezd meg.
2013. jan. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Igen,feljelentettem már a átverése után 5 nappal!!!

Másfél hónap után közölték, hogy 45000,-ft csak szabálysértés és nem tudnak mit tenni!!!

Ja és elnézést kértek, hogy nem ők a jog alkotók!!!

2013. jan. 29. 07:57
 5/20 anonim ***** válasza:

több oldal is foglalkozik a témával

[link]

[link] jelentsb be minél több oldalnak, és keress több embert, aki szintén átvert, mert ilyenkor több rendbeli szabálysértésért már megkapja az eljárást.

2013. febr. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a lehetőséget!!!
2013. febr. 5. 11:15
 7/20 anonim válasza:

Szia!

Sajnos velem is megtörtént szintén apródon... :(

Sikerült valamit elérni?

2013. febr. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Csoportos feljelentést tehetünk, más károsultakkal együtt, de pénz vissza fizetés ebből nem lesz! Tehát:"Szívás!!!"

Ja és a tróger még mindig ugyan úgy űzi az ipart!!!

A legelső bejelentésem az Apród fele történt, de ugyan úgy hagyják a hirdetéseivel garázdálkodni: Podmaniczky Rezső Frigyest!!!

2013. febr. 13. 09:36
 9/20 tommyking válasza:
Engem is podmaniczky rezső rövidített meg. acER a felhasználóneve momentán az apródon, ps3-at, galaxy s2-t és laptopot is árul pillanatnyilag, vodafone-os telefonszámmal. Én sem tudom mit tegyek hirtelen, most is árulja őket!!!!!
2013. febr. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Elő se hozd!!! Én is láttam a hirdetését! Írtam neki, hogy-Nem hiszem el ezt a pofátlanságot! Gondolom, hogy jót röhögött magába és ugyan úgy folytatja!!!

És még a legdurvább,hogy írtam az "APRÓDNAK", hogy még mindig pofátlanul űzi az ipart az oldalukon, és SEMMIT sem tettek ez ügyben!

Szombathelyen volt egy ilyen csaló,és szegény károsult fel pofozta, és "Önbíráskodásért" még ő lett feljelentve! Pedig én is meg tenném ezzel a szeméttel!

2013. febr. 20. 09:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!