Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Testemen piros hólyagos...

Testemen piros hólyagos "pöttyök" jönnek elő mi az?

Figyelt kérdés
hali. kérném segitségeteket!! 15 éves vagyok. kb. egy éve jöttek elő a testemen ilyen piros hólyagos "pöttyök" (sétálok, vagy edzek vagy bármilyen fizikai munkát csinálok). előjönnek és kb. 45perc után el is mulnak viszket (és persze nagyon kellemetlen így közösségbe mennem...... HA VALAKI TUDNÁ HOGY MI EZ.. ÉS MIT TEHETNÉK HOGY ELMÚLJÖN NAGYON MEGKÖSZÖNNÉM ...!!!!!

#Testemen #piros irritáló pöttyök
2013. jan. 28. 16:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Itt senki sem fogja tudni neked megadni a pontos választ! Keress fel egy bőrgyógyászt, ő biztosan megtudja mondani neked, hogy mi okozza.
2013. jan. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
már voltam 2 bőrgyógyásznál egyiksem tudja hogy mi is lehet ez. probálták szteroiddal hogy attól biztosan el fog mulni.. 3 napig kelett szednem és nem volt semmi látható hatása.
2013. jan. 28. 16:17
 3/10 TappancsMancs ***** válasza:

Másik orvos. Ők sem egyformák.


Amúgy úgy tűnik az izzadtsággal járó valamilyen allergia. Másoknál is előfordulhat alkalmanként. A lényeg másik doki, neten is nézegess dokit.

2013. jan. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 TappancsMancs ***** válasza:
Talán táplálkozási szakembereket is kérdezhetsz. Az izzadtságra kihathat. Nézd meg miben nem eszel változatosan? Hátha ott megoldható.
2013. jan. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 TappancsMancs ***** válasza:
Vagy a tisztálkodás terén is lehet valami. Túl kevés, valami vacak tusfürdő stb.
2013. jan. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
pl. most télen sétálok kint és azt veszem észre, hogy nyakmnál és az arcomnál nagyon viszkető érzés kezdődik el... utána meg jönnek azok a "pöttyök...", de ott nem izzad vagy ilyesmi.. amúgy ez az egész kb. 10 hónapja jött elő egyik napról a másikra..
2013. jan. 29. 16:44
 7/10 TappancsMancs ***** válasza:
Esetleg nézd meg a ruháid miből vannak? Én mondjuk eleve nem veszek csak természetes anyagból valót. De neked meg lehet pont ott a bibi.
2013. jan. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
de egyik napról a másikra történt az egész. nem hinném hogy a ruha miatt....... :-/
2013. jan. 30. 16:41
 9/10 TappancsMancs ***** válasza:
Keress dokikat. Ha gondolod kineziológussal is beszéld meg. Az orvosok is olyanok hogy némelyikük ismer ritkább dolgokat.
2013. jan. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Sziasztok! 24 éves vagyok! Én is ezzel a gonddal küzdök és már teljesen megkeseríti az életem! Sikerült már valamit megfejtened,hogy ez allergia lehet-e? Kb. 2 éve szenvedek,én is voltam többször bőrgyógyásznál,de csak drága semmitérő gyógyszereket írt fel! Egyszerűen leírhatatlanul szörnyű,hogy elmegyek a boltba és mire odaérek tiszta vörös pöttyös a testem minden porcikája,ég,viszket és nagyon szégyenlem magam! Mindent próbáltam,ruha tesztelés,mosópor,tisztálkodási szerek cseréje,étel,ital,próbáltam kiszűrni,hogy mi a manóra lehetek allergiás? Egy időben az öblitőre gyanakodtunk,mert egy kis időre elmúlt! De visszatért,aztán a melegre,de az sem jó! Nem értem!!! Tavaly nyáron nagyon csúnya volt,de idén nyáron nem jött ki,a mostani időszakban megint! Már semmihez nem tudom kötni,hogy mitől lehet? Szedek egy allergia gyógyszert,a neve Cetirizine,nah ez enyhíti a tüneteket,de az én szervezetem már hozzászokott és kevésbé segít,mint az elején! Tudna nekem is valaki segíteni? Esetleg a kérdező leírná,hogy azóta mire jutott? A Cetirizine-t tanácsolom,könnyített az életemen!
2013. szept. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!