Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek? Miért van ez? Mi...

Szerintetek? Miért van ez? Mi miatt?

Figyelt kérdés

Egy szerető és normális családban nőttem fel. Van édesanyám, aki imád engem-bár néha vitázunk- és mindent megad nekem. Ennek ellenére a munkahelyemen van egy nő, akinél azt érzem , hogy bár foglalkozna velem. Mármint nem tudom megmagyarázni. Egy egyszerű, vidéki nő, aki kb. negyven éves lehet. De, ha meglátom őt, akkor olyan biztonságérzetet ad. Szánalmas vagyok emiatt?

Pedig felnőtt vagyok mégis azt érzem nem tudok odafigyelni semmire, és, hogy könnyen ideges leszek. Nem tudom a munkám jól végezni. Bár még most is 7 hónap elteltével is ott vagyok.

Miért akarom, hogy foglalkozzon velem ez a nő? És miért jövök tőle zavarba?

22/L


2013. jan. 28. 20:34
 1/2 palcsi98 válasza:
Valószínű (lehet) hogy titkon felnézel rá és ilyenkor szokott ez lenni mindenkinél van ilyen semmiképp nem szánalmas! :) Ha valakire felnéz az ember olyankor zavarban van körülötte mit is mondjon, nehogy valami olyat mondjon ami rossz...
2013. jan. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lehetséges :) Köszönöm a választ :)
2013. jan. 28. 20:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!