Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki mondjon már egy igazi...

Andiii22 kérdése:

Valaki mondjon már egy igazi izgalmas félelmetes horror filmet?

Figyelt kérdés
2013. jan. 29. 16:42
 1/4 anonim válasza:

Sok jó horror filmet tudok, amit láttam is, és nagyon tetszettek (nem csak nekem). Leírok párat:

A kör, Rémségek könyve 1-2-3, Fekete víz, Hideg csontok, Fűrész, A texasi láncfűrészes mészárlás, Haláli hullák hajnala, A rettegés háza, Sikoly 4, A rettegés mélye, Horrorra akadva (horror, de vicces is :D)

Remélem tudtam segíteni ;)

2013. jan. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ennek már több mint a felét láttam :) csak a fekete víz címü filmet nem de azért köszi. azt azért megnézem :)
2013. jan. 29. 17:20
 3/4 anonim ***** válasza:
megnézted a fekete vizet? milyen volt? nekem az a kedvencem, bár japán (feltéve, ha azt láttad, mert amerikai verzió is van), de sztem ez egy igazi példa, hogy hogy lehet hullák és vér nélkül jó horrort csinálni
2013. febr. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
alapok: Fűrész, Kör, Sikoly... stb.
2013. márc. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!